clueless için kalma fikirler

Ilk tarih kisinin hayatindaki en heyecan verici olaylardan biri olarak birakmaktadir. Biri olmasini saglar Ancak, partner sikici olabilir. Burada kesinlikle ayakkabi yepyeni bir çift gibi kalma yapacak birkaç kalma fikir.

1. ada piknik

Eger Moolah varsa, her zaman seyahat düzenlemeleri ve issiz bir adaya kafa alabilirsiniz. Bir o kadar da basit adada basit bir piknik tekme her zaman için bekledigi senin kalma hayat verecek. Bu çok sira evli çiftler tarafindan takdir edilecektir.

2. Gida tarih açma

Eger sadece fast-food zincirleri için gidecek eger bu kadar harcamak zorunda degilsiniz. Ama restoran-atlamali ve her restoranin özel örnekleme gitmek için çok daha eglenceli. Tarih bu tür yapmadan önce bazi agir aperatifler atlamak unutmayin.

3. sarap örnekleme

Eger sarap her türlü dolu bir Avrupa ülkesinde ise bu daha keyifli olabilir. Ancak, birçok özel sarap her yerde olusturmakta. Ödevini yapmak ve yerel bir saraphane yakin yerinizi bulabilirsiniz görmek. Sadece bu tanisma fikri zevk için alkol-hosgörüsüz degil emin olun.

4. yeni bir seyler ögrenmek

Yeni bir beceri ögrenmek kullanisli olabilir. Baska biriyle yeni bir beceri ögrenme tarih sirasinda heyecan verici bir ruh hali hatirlatmak için bir SureFire yoludur. Ikiniz de tabii ki bir hayalet, olmasi disinda, Demi Moore ve Patrick Swayze düsünün!

5. pencere alisveris

Kim sadece kadinlarin tarih bu tür zevk verebilir diyor? Bir ilk tarih olmasa bile, sürece adam da o ziyaret seviyor magazalara gitmek için alir gibi, bu sizin hem de için bir eglenceli bir zaman olabilir. Ayrica, bu maddi seyler söz konusu oldugunda hem birbirlerinin seçeneklerini ögrenmek yapabilirsiniz. Ipucu: hediye önsezi.

6. gerçek ya da cesaret tarih

Gitmek için bir yer seçin. O bölgede yol alirken Daha sonra, gerçegi oynarken birbirlerinin sirlarini eglenceli bir ögrenme ya da cesaret edebilirsiniz.

7. spor tarih

Yürüyüs, golf, dag tirmanma veya kene de yapar hemen her sey var. Spor kendinizi iyi hissetmenizi saglar bu vücut kimyasal üretimi neden çünkü bu o kendinizi iyi hissetmenizi güncel fikirler biridir. Tatli!

Bu fikirleri ile, yapmak için yeni ve büyüleyici faaliyetlerin tükendi asla. Sadece yaratici olmak.