duygu ve flört süreci

Bir insan hayatinda bir bosanma gibi bir sey yok. Bu, duygusal alanda basarisiz olduysa ve insan sevgi unsuru sekilde akilsiz oldugunu sürekli hatirlatiyor. Bu bir sorun olan bir kisi, ya da birakmak için eski yaptigi içinde bir sey var demektir. Bu iliskileri ile saglam adimlarla ilerlemek için ivme ve motivasyon hiçbir yeterli miktarda vardir çünkü bazen kalma kaçinmalari bir kisi yapan seydir.

Aslinda bir tren çarpti ve yangin bir vaftiz geçmesi ve tekrar yasamak gibi bir degisen tayfun yüz ve canli, hayatta olabilir, ancak duygusal bir deprem bunun gibi, hayatin boslugu bir göndermek için yeterlidir . Hayat eden durumlarla basa çikmak için yeterince zeki olman gerekir bir tanisma oturumu gibidir. Bu size ters gitti duygularin kendi doz kaldirabilecek kadar akilli oldugunu fark bir kez iyi hissettiren bir sey oldugunu.

Duygular sonsuza dek eda içinde oyulmus olan bir yol var. Orada duygular göstermez hiç kimse, ama kazinmis olan onlar tarafindan küçük bir sekilde zarar vardir her zaman etkilenmeden esdegerdir. Bu duygu ve duygusal yönden zarar olmanin bir iliski içinde ret disinda, herhangi bir duygusal uyaranlara tepki nasil deducing oldugunu nasil adil bunlari bilmek için en iyi yolu hakkinda bilmek asla. Arkadas kendi duygulari ile yasamak edebiliyoruz yol asagi agirliginda baska bir yoludur. Onlar eritme demir kadar sicak olarak duygular tutmak için zor seylerdir.

Kalma size kalma süreci yaklasim biçimini bagli olarak çok duygusaldir. Gece tarihinden baska bir kisi tarafindan karsilandi zaman Esasen, çok zarar vardir, çok kötü hissediyorum ve yanlis bir sey ruhunuzu içinde hissediyorum. Bu duygusal verimsizlik bir isaretidir. , Daha size olmak daha duygusal tarih asik düsüyor takip eden olaylar ve sorunlar yüzünden olabilir.

Kalma olayi bir felaket olur örtmek kayip duygusu ruhunuzu asagi agirliginda ve sinirli yapar gibi kendinizi içine çekmek ne kadar fark olurdu. Bir dagilmasindan sonra sinirlilik baska bir kaybi kendinizi anlamak olamaz duygusal çöküs bir isaretidir. Arkadas bu kadar çok sorunlarla karsi karsiya bir dünyadir. Eger bir sekilde sizin egolari karsilamak ve cazibe kök almak ve olmasi gerektigi gibi büyümeye baslar bunun üzerine ortak bir zemin bulmaya nereye kalma kisi ile savas bir römorkör ile ilgileniyoruz. Eger sadece o da kalma kisiye kabul etmek kendinizi hazirlamak için sevgi bir belirti gerekir ya da o oldugu için birlikte buldugunuz cazibe, bir partner oturumda en son yapan seydir. Duygular ve kalma birbirinden ayrilamaz.