Eger break-up sonra birlikte geri alma hakkinda unutmamak gerekir ne

Bunu düzeltmek için gereken ne olursa olsun, grev (2) ve bunu buldum dogru bir kez düsmeden önce (1) sorunu bilmeniz gerekir görmezden göze alamaz 2 sey vardir.

Degil çok devrimci, degil mi?

Bir ara-up sonra tekrar bir araya gelmek planliyorsaniz zaman ayni sey geçerli. Erkek ve kadin, sadece vurmak için önceden hiçbir düsünce ile saldirmak ve gerçek sorun özlerdim – ama insanlar görmek çok yaygindir.

Ve ben onlari suçlamiyorum!

Bu çok duygusal-yogun durum, ve tasinan almak ve hissediyorum ne hareket etmek çok kolaydir.

Ve ne hissediyorum bu arada çok kararsizdir. Bir ara-up sonra tekrar bir araya alma konusunda yarardan çok zarar yapar seyler yapiyor bitirmek istiyorum.

Kötü seyler yapmak için, onlar kalamam neden bir yüz farkli nedenlerle dökülme olur ve onlara sormak her zaman farkli – yapmak için break-up a çok zor bir sey sonra birlikte geri alma süreci.

Zorluk kolaylastirmak için, burada kadin ve erkek bir iliski terk nedenleri üzerinde genellemeler vardir. Sen break-up sonra birlikte geri alma konusunda bu kadar mükemmel bir baslangiç ??noktalarini kullanabilirsiniz.

Analitik ve ampirik türü daha konum Erkekler zaman bir iliski birakmak egilimindedir:

– Onlar ile konum kiz muhtaç ya da duygusal olarak kararsiz ise
– Iliski tekrarlayan ve mat onlar için hale gelmesi durumunda

Onlarin ortak görüslerini saygi duymayan ve ciddi duygularini almaz anlamda ise madalyonun Kapak tarafinda, duygusal konum kadin, bir iliski birakir.

Bu genellemeler olan, bana tekrar izin. ANCAK elestirel ve objektif bir bakis yardimi ile, break-up sonra tekrar bir araya alirken baslangiç ??noktalari olarak kullanabilirsiniz.

Sorular gibi:

Kisiliginizi hangi yönü sürekli bir diken olmustur?

Ona eski tepkisi neydi?

Onlar oldukça açiklayicidir olabilir. Cevaplari kabul etmek biraz zor olabilir AMA break-up sonra tekrar bir araya alma konusunda kararli iseniz zorunda.

Bir kez sorunun kök buldum, bir daha iyi kendinizi dönmeye bu konuda çalisiyoruz. Break-up sonra birlikte geri almak baska bir önemli nokta budur.

Mazeretler veya uydurma nedenlerle Hayir – kabul ve çalisan ödemek ve break-up sonra birlikte geri almak zaman basari getirecek.