Erkek arkadasin seni seviyor bu 5 isaret

Erkekler bazen öngörülemeyen olabilir. Gerçekten insanin duygularini veya onlarin aklinda ne var tam olarak ne anlamak asla. Eger ask yapma tinges sona erdigini hissedersin sonra o olan askini ifade degilse, bu iliski yanlis neler olup bittigini görmek için zamani gelmistir. Aklini nerede ne yanlis belirleyebilir zaman sonra kolayca ögrenebilirsiniz ve kesinlikle yüreginde ne kesfedebilirsiniz.

(1) gösteren ilgi

Adam gerçekten sizi seviyor eger o tüm yönleriyle çok ilgi olacaktir. Her zaman günlük faaliyetleri için gün hakkinda ayrintili bilgi ister ve iyi bir dinleyici olacaktir. O hayatinizda neler oldugunu ilgi olacak ve ayrintilari büyük ilgi gösterecektir. O o bilmeli düsündügü her seyi ilgi gösterecektir.

(2) sik arama

O gerçekten seviyor oldugunu göstermek için bir çok isareti o tüm gün boyunca ve çok sik aramalar yoludur. Erkekler telefonu almak asla ve birçok kadin erkekler kendi çagri dönmek asla sikayetçi. Gerçekten asik bir adam kesinlikle arama yapmak olacaktir. Unutmak bile o meydan okurcasina aradiginiz ve her yönden hayatinda yolunu zorlamaya devam edecek. Durumda onu her zaman aramak için hatirlatan, o zaman çok iyi ÜZERINDE oldugundan emin olabilirsiniz.

(3) ailesi tanitmak

Bir ailenin rolü her zaman yapiskan ve iliski içinde hantal. Adam ailesiyle birlikte toplanti israr ederse, o size ilgi oldugunu olumlu bir isarettir. Adam o ailede uygun bulur sürece onu eve davet asla. O ve ailesi ve o sizin tanismak istiyor tersi arasinda bir toplanti planliyor eger o seni seviyor baska umut verici isaretidir.

(4) sizin için zaman yapmak

Bir erkek kadin için onun yogun program zaman kapali alir zaman o ilgileniyor. Adam ciddi ise o zaman kesinlikle o kadar yapacak çok isi var bile ile geçirmek için zaman bulacaksiniz. Ince bahane erkek bir kadin toplanti için veren bir yapmasi gereken isi olmasidir. Bir erkek pahaliya bir kadini sevdiginde o ne olursa olsun bir araya gelecek basit bir mantiktir.

(5) birlikte gelecegini tartismak

Iyi bir dinleyici olun ve o gelecegin konusur özellikle. Onun gelecekte küçük bir konusma size içeriyorsa unutmayin. O BIZ ‘ve’ ABD ‘kullaniyorsa, o çok onun hayatinda oldugunu emin olabilirsiniz. Her kadin muhtemelen mevcut ve gelecekte paylasacak ince ani sevgili adam konusmak duymak seviyor. Adam geldiginde tüm bu sizinle bir adam var emin olabilirsiniz.