erkekler bastan yaptiginiz üç ölümcül hata

Kadinlar ile etkilesim zaman erkekler yaptiginiz yaygin hatalari vardir. Ne yazik ki, çogu bu hatalari farkinda asla ve bunlari yapmaya devam ediyoruz. Burada dikkat etmeniz üç ölümcül hatalar vardir.

1. Bir görüsmeci olmak

Hedef etkilesim basladiginizda, sorularla onu bombardiman yok. Bu o hangi eglenceli degil, bir is görüsmesi oldugu gibi ona hissettirmek olacaktir. Bu aninda cazibe öldürür ve kötü bir baslangiç ??seni ayarlar.

Eger arka arkaya üç soru sormak ne zaman ‘görüsmeci’ modunda oldugunu fark. Bu hatayi önlemek için, sordugu sorulari konusunda bilinçli olmak. Bu gibi sorular sormak iyidir “Nerede yasiyorsun?” ama her sorudan sonra, onu kendiniz hakkinda ilginç bir anekdot anlatmak ve oradan almak.

Alt satir – birbirine görünüste ilgisiz fazla üst üste iki soru sormak asla.

2. ‘Savunma’ beden dili olan

Hepimiz daha önce gördük – ellerinde bir içki ile bar dolasiyor erkek. Dogal olarak rahat degil, çünkü kadinlar ile iyi olmayan herhangi bir kaybeden bir ‘savunma mekanizmasi’ olarak bir sise kullanir. Bu kaçinin.

Güvensiz görünümlü ek olarak, elinde bir içki de zor Eger büyük bir dezavantaj kadin, yaklastiginizda sizi Kino kullanmak için yapar.

3. Çok hizli konusuyor

Çogu erkek bu farkinda degilsiniz, ama sinir, onlar çok hizli konusun. Bu üstesinden gelmek için aslinda oldukça kolaydir. Sadece konusma, ayni zamanda vücut hareketleri sadece yavaslatabilir. Dogal olarak, ayni zamanda vücudunuzun hareketi ile birlikte sizin konusurken yavaslatacaktir.

Eger disari wingman kadinlarin yaklasan zaman, çok hizli konusmak ne zaman nokta onu sormak için deneyin. Daha da iyisi, sizin yaklasimlar kayit ve her gezi sonra bilgi almak yok.

Bu kadinlar toplayip zaman erkekler yaptiginiz sadece üç yaygin hatalari vardir. Daha watchouts ve kadin ile daha da basarili olmasi için belirli ipuçlari için, benim “Seducer Vault” raporunda, TheSeducersVault com su anda ücretsiz olarak kullanilabilir bastan ücretsiz video, ses ve kitap bir arsiv indirmek için emin olun.