escort – Ilk tarihte giymek için ne 3 ipuçlari

Ilk tarih olmasi çok heyecan verici olabilir. Bunu bile sadece düsünce ile endiseli olma egilimindedir. Peki, her zaman ilk günü mükemmel bakmak isterim. Merak etmeyin, bu yazi size yardimci olabilir.

Iste ilk günü giymek için ne üç ipuçlari:

1. Vesilesiyle uygun giysiler giyin – Eger ilk tarih olacak zaman, bu konuda çok endiseli olmak. Sen ne yapmak endiseli olmak, ne diyecegini ve özellikle ne giymek. Beklediginiz ne herhangi bir fikrim yok. Eger ilk kez adam toplanti zaman, onu giyinmis üzerinden veya altinda kalarak rahatsiz olmak istemiyorum. Her zaman firsat için giyinmek en iyisidir. Her zaman vesilesiyle uyan giymek ne uygun elbise biliyorum.

2. Kadinlarin çogu her zaman erkekler seksi kiyafetler giyen kadinlar görmek ask inandiklari için elbiseler biraz seksi türleri giymek egilimindedir – cildinizin daha göstermek yok giysiler giyin. Erkekler sadece basit yaratiklardir. Onlar sadece basit kiyafetler giyen basit kadin görmek istiyorum. Eger ilk günü oldugunuzda, sizin adam size elbise ile dalip almak istemiyorum. Spagetti sikintisi çeken elbise, askisiz, tüp ve cildinizin daha gözler önüne sermektedir sey giymeyin. Çok rahatsiz edici olabilir.

3. Sizinle rahat giysiler giymek – sizinle rahat bir sey giyin. Çok siki ve sizin için çok gevsek bir sey giymeyin. Bu sadece ilk günü sizi ve onu oyalayacak. Dogru size uygun bir sey giymek emin olun. Her zaman onu çok rahat hissettirecek.

Giyim Eger ilk tarih için üzereyken dikkate önemli seylerden biridir. Kiyafetlerin her zaman, senin hakkinda o kadar ki daha iyi elbise dogru konusmak. Sizin ilk günü size yol göstermek için bu üç ipuçlarini göz önünde bulundurun!