eski kiz arkadasi geri kazanmak için nasil – bu prensibi kullanarak geri benim eski kiz nasil

Zaten kiz arkadasi ile kirik ama yine de onu geri kazanmak istiyorum varsa asagidaki prensipleri anlamak, bu çok yararli olacaktir.

“Insanlar degil ne istiyorsun veya kolayca olamaz.” Size tanidik bu ilke geliyor mu?

Büyük olasilikla, zaman içinde bir noktada bu ilke rastlamak var. Degil olsa bile, hiç önemli degil. Ne bu ilke bize çalisan bir kisi bir sey var ya da ne zaman bu kadar kolay bir sey olamaz, bu onun / arzusunu çok güçlü olacaktir.

Bu ilke iliskiler için geçerlidir degildir. Aslinda, size hayatinizin farkli alanlarinda bu ilke uygulayabilirsiniz.

Aslinda, baska bir açidan bu ilke bakmak isteyebilirsiniz. Eger büyük bir kolaylikla bir seyler alabilirsiniz, büyük olasilikla, bunu hazine olmaz. Bu onlar kolayca alabilirsiniz hafife seyler almak egilimi insan dogasi gibi görünüyor. Bir kisiye bir sey itmek çalisirsaniz Aslinda, o / o bile reddetmek ve onu itmeye baslayabilir.

Bizim net gösterim için bir örnege bakalim. Fakir bir adam deniz kulagi gibi bazi incelik olmasi arzu olabilir ki. O göze alamaz gibi, deniz kulagi arzusu çok güçlü olacaktir.

O gelecekte çok zengin bir adam olur ve deniz kulagi her gün için gelemez Ama ne olur. Büyük olasilikla, deniz kulagi arzusu düsecek. O her gün istiridye yemek varsa Ve, o uzaga itmeye baslar.

Bu iliski de aynidir. Eger çaresiz görünmesi seyler yapmak istemiyorum. Eger kiz önünde umutsuz görünüyorsa, ne ona anlatiyor? Sen almak kolay oldugunu onu söylüyorum ve aslinda ona karsi kendinizi bastiriyorlar.

O uzakta itmek isteyeceksiniz sadece insan dogasidir. Bu ilke anlayarak, birçok çocuklar olmak egilimi çok yaygin hata yapmaktan kaçinmak mümkün olacaktir. Bu geri bizim kiz arkadasi kazanmak için çok daha iyi bir konumda size koyacagiz.