gelismis sivi güven oxycotin gözden

Gelismis Sivi Güven çalisiyor mu ya da sadece baska bir aldatmaca oldugunu? Vero Labs tarafindan Led, Gelismis Sivi Güven phero kullanicilari arasinda çok popüler olmustur. Ben geçmiste birçok feromonlar denedim ama denemeye karar verdi bu yüzden bu gerçekten gözüme takildi.

Sivi Güven Gelismis Oksitosin ve iki güçlü feromonlar, Androstenone ve Androsterone içerir.

Oxytocoin – Oksitosin iyi baskalariyla bag tesvik rolleri bilinen bir hormondur. Bu güven duygusu olusturur ve kisiler arasi iliskiler korumaya yardimci olur.

Androstenone – Bu feromon kadinlarda ve erkeklerde bulunan, agirlikli olarak bir erkek feromon olarak bilinir. Androstenone giyen Kullanicilar genellikle kadinlara yönelik bir hakim, erkeksi duygu proje. Bu nedenle, bu içeren feromon ürünleri ilgi odagi olmak ve daha fazla fark edilebilir yardimci olabilecek saldirgan alfa izlenim (alfa erkek veya kadin ya), proje muhtemeldir. Bu kadinlarda cinsel uyarilma ve heyecan neden olabilir dair bazi kanitlar vardir. Karsi cinsten üyeleri hafifçe tarafindan korkutmak olmak için neden cazip olabilir, bu feromon de bu konuda yardimci olur böylece.

Androsteronu – Androsterone bu takan etrafinda güven duygusu üreten bir insan feromon oldugunu. Böylece, androsteronu takan daha erkeksi ve / veya baskin gibi görünen, ama androstenone saldirganlik olmadan yapar. Bu feromon da normalde daha huzurlu alfa erkek ile ilgili güvenlik, koruma ve güvenilirlik bir aura olusturur.

gelismis sivi güven sonuçlari

Sivi Güven bu feromon ile çok olumlu karsilastiginda vardi karsi sexes.I arasinda güven daha güçlü bir seviyede buids güçlü feromon oldugunu. Ben etkileri -6 yaklasik 4 saat sürdü fark ve kadin kokusunu seviyorum.

Gelismis Sivi Güven http://provenpheromones.com/enhanced-liquid-trust.htm kadinlarin çekmeyi ne kadar etkili oldugunu ögrenmek.