gerçek gizli kadinlara aninda daha çekici olmak

Gerçek çocuklar çogu sadece yol çok kolay oldugunu. Ne yazik ki, bu kadinlara cazip degil. Yaygin hata adamlar kadinlar (örnegin, gülümseme zaman, vs, dokunma, soru sormak) gelen ‘faiz sinyalleri’ aldiginizda, onlar rahat olsun ve hemen kadinlarla iliski gelistirmek için hareket olmasidir. Ne yazik ki, bu bir hatadir ve genellikle hedef onlara ilgi kaybedecek oldugunu göreceksiniz.

Iste kadinlara daha çekici olmak için nasil bir anlik formül. Kolay olmasi durdurun.

Gerçekte en adamlar sadece yol çok kolay oldugunu. Yaygin hata adamlar kadinlar (örnegin, gülümseme zaman, vs, dokunma, soru sormak) gelen ‘faiz sinyalleri’ aldiginizda, onlar rahat olsun ve hemen kadinlarla iliski gelistirmek için hareket olmasidir. Ne yazik ki, bu bir hatadir ve genellikle hedef yakinda onlari ilgi kaybedecek oldugunu göreceksiniz.

Bunun nedeni genellikle bir kadinin meydan okuyan adam için özlemek olur olmasidir. O önemli bir çaba olmadan adam almak mümkün olmayan bir duygu istiyor. O ödüllendirilmek için çalismak istiyor. O Eger dizildi ve onu basparmak altinda sahip oldugunu düsünüyorsa, yavas yavas ona ilgi kaybedersiniz.

Bu çözümü basit. Sürekli ‘itme-çekme’ olarak adlandirilan bu teknigi kullanarak onu tahmin tutmak. Onu ilgi korumak istiyorsaniz, daha tahmin edilemez ve etkilesim daha gerginlik yaratmak. Kadinlarin gerizekali ilgi nedeni tam olarak budur. Gerizekali zorlu ve bunlar önümüzdeki geliyor ne tahmin kadin tutmak.

Ancak, kadinlara daha çekici olmak için bir all-out pislik olmak için tavsiye degilim. Bir pislik varlik olarak, sonunda amaci yendi, onu uzak itecektir. Burada anahtar zorlu ve mizah ve empati ile ukala olmak dengelemektir. Gerçek oyuncu kalibre ve dikkatli adim kendisi ve o o zor ama ayni zamanda erisilebilir kalacak sekilde istedigi kadin arasindaki etkilesimi bilir.