geri benim kiz arkadasim alma konusunda ipuçlari – benim eski kiz geri almak

Benim kiz geri alma konusunda herhangi bir yararli ipuçlari var mi? Geri benim kiz arkadasim almak için ben almak gereken adimlar nelerdir? Ne o beni görmezden ne olur? Hala iyi bir sans var ya da vazgeçmek ve hareket benim için bir göstergesidir musunuz?

Gerçekten o ruh esini ve birlikte olmasi gerekiyordu olduguna inaniyoruz eger Eh, bu kadar kolay pes hiçbir neden yoktur. Kesinlikle sizin mutlulugunuz için mücadele için çok iyi vermelidir.

Ancak, çok fazla geri teper gibi onu itmek istemiyorum. Sadece birkaç gün önce kirik varsa, o zaman sabirli olun ve daha yavas seyler almak gerekir.

Kadar aradan sonra hemen onu çagiran kaçinin. Sansini o göz ardi edecegiz. Artik ona ulasmak için yönetmek bile, su an için söylemek dogru sey bilmiyor olabilirsiniz.

Eger yani sira kirik kalbini iyilestirmek gerçekten ne istedigini hakkinda açikça düsünmek için en az bir ay almak benim için en iyisidir. Ben senin kiz arkadasin ayni zamanda kendisi için bu zamana ihtiyacim inaniyorum.

Ciddiye onu geri almak için ya da sadece hayatta tasimak istediginiz olmadigini dikkate almak bu zaman ayirin. Mümkünse, bu bir ay boyunca onu karsilamak için çalisiyorum. Bu dönemden sonra onun tek basvurun.

O is arkadasiniza veya sinif arkadasi olmak olur, belli ki, onu her gün görmek mümkün degildir. Bu durumda, onu görmezden olmamalidir. Eger istemiyorsaniz eger onunla konusmak gerekmez. Aslinda, onunla konusma en aza indirmek isteyeceksiniz. Ama en azindan, hala merhaba demek ve onu gördüklerinde dostu olmalidir. Bir ay sonra geri kiz almak için karar vermelidir Bu kapiyi açik birakmak olacaktir.