gezegendeki her kadin vs rusya kadin

Birçok erkek dünyanin kizlar göz önüne alindiginda, en iyi Rusya’dan oldugu görüsü paylasiyoruz. Rusya ve Ukrayna’dan kadinlarin evrendeki en güzel kiz oldugunu söylüyorlar olanlar var. Hiç yeryüzünde yürümek dünyanin en iyi, en melek kadin kesfedilmemis bir koleksiyon oldugunu. Bu dogru mu? Ya da sadece kazanmak için bir sey vardir birisi tarafindan baslatilmis bir efsane mi?

Rus kadin görmezden zor hale gelmektedir nedenlerinden konusalim.

1) sinif

Bu kizlardan biri hakkinda fark bagli bir sey oldugunu onlar sinifin bir unmistakeable derecesi ile tüm parça ve hareket. Onlar bugünün dünyasinda kaybolmus gibi görünüyor kadinlik çekici bir dokunus var.

2) beyin

Görünüyor harika ama Rus kadinlarin yüksek yüzde çok beyinleri oldugunu bilinen bir seydir. Büyük bir çogunlugu çok egitimli ve birçok dilde konusabilir.

3) güzellik

Rusya ve Ukrayna’dan kadinlar kendi bakabilirsiniz. Muhtemelen bu yüz yapisi, ya da belki kendi kemik yapisi içinde baska bir sey oldugunu ama çok degil bu kizlarin çogunun yüzleri bir milyon kalpleri kirilabilir iddia ediyorum.

Ülke dünyanin en çok arzu edilen kadin bazi dogum hangi savunarak sonsuza kadar sürebilecegini, ancak insanlarin çogu bir sey üzerinde kabul eder, Rusya ve Ukrayna listenin en üstünde oldugunu.