gibi-kafasinda büyük sevenler üretmek

Sunu kabul edelim ki, mesgul oldugunuzu ve bunu biliyorsun. Ama güvenli bir ortamda, kendin gibi egitim, gelir ve yasam deneyimlerinin ayni düzeyde olan birini karsilamak için gerçekten çok iyi olurdu. Ask yeni ve heyecan verici oldugunda bu basinda anlasma kesiciler degildir. Zaman sürünür gibi, en sevdiginiz televizyon programi daha fazla ortak bir sey olmasi önemli olacaktir. Ve para üç üst nedenlerinden biri olmak evlilik hayatta olmayan ve iliskiler sürmez. Dogru bastan yapmak.

Kalma kurallari büyük ölçüde degisti ve bir DNA testi kisa hemen hemen her sey adil bir soru. Kabul – her zamankinden daha uzanan zaman çok daha fazla degisken göz önünde bulundurmaniz gerekir. “Onun kredi nasil?” diye merak ediyor. “Birlikte hareket, o ipotek yarisini ödeme yapabilirsiniz?” o gizlice inceler. Bu belki de haksiz, gerçek, ama dürüst sorulardir.

Nis kalma bu gün ve profesyoneller karisimi disinda birakilamaz tüm yaygara oldugunu. Biz mesgul ve hepimiz daha fazla tatil gün gerekir. Ama kalma sansi kadar kalmak zorunda degildir. Bir avukat konum ve bir doktor bugüne kadar istiyorsaniz – bu dogru degil ki? Evde tek annem bir çalisma iseniz, belki de evde çalisiyor ve ise almadan önce, geç kalan ve uyku cherishes birini karsilamak istiyorum. Meslek, ilgi, ya da gelir düzeyi önemli Hayir, birini bulma kendine ait bir görevdir. Eger her sey ile oldugu gibi, kaynaklarinizi kullanin ve bu alanda da sonuçlari maksimize. Sen sasiracaksiniz!