gidebilirsin yerlerde ise escort arizona

Arizona Amerika Birlesik Devletleri’nin güney bati bölgesinde bulunan bir devlettir. Onun baskenti Phoenix denir. Arizona çesitli iklime sahiptir. Bu durumda her alanda nedeniyle genis bir alana ve yükselmeler kendi iklim kosulu var. Arizona soguk zaman Kasim ile Subat etmektir. Eger Arizona eyaletinde kalma iseniz, Bu sehirler yüzme, yürüyüs, binicilik ve görme görme gibi aktiviteler var içeri eglenmek için gidebilirsiniz pek çok sehir vardir.

Çöl Botanik Bahçesi Eger Arizona flört ederken gidebilirsiniz yerlerden biridir. Bu bahçe çöl bitki vardir. Bahar süre boyunca, bitkilerin çogu seyretmek için harika bir manzara vermek için çiçek. Bu bahar aylarinda gitmek gereken bir yerdir. Ancak, yine tatli bitkiler görmek için yilin herhangi bir döneminde gidebilirsiniz. Eger bahçeler Sevdigine yürüyüs ile eglenceli olacak bitkiler hakkinda ve ayni zamanda egitim alacak. Çöl sizi ne kadar etkilerse ve onunla intrested, ayrica Arizona Sonora Çöl Müzesi ziyaret edebilirsiniz. Burasi bir botanik parki ve bir hayvanat bahçesi hem de. Bu hayvanlar ve sizin için ilgi çekici olabilir tesisi bulunmaktadir.

Eger Arizona kalma iseniz de Heard Müzesi gidebilirsiniz. Bu müze güzel gösterilmistir Kizilderili sanat vardir. Ayrica hem çagdas ve Bati klasikleri sanat eserlerinin büyük bir koleksiyona sahiptir Phoenix Sanat Müzesi gidebilirsiniz. Phoenix müzede toplama bazi kalici görüntülenir ama onlar da her yil yeni eserler adil bir pay var oldugunu. Bu müzede kalici ekran harika. Ayrica South Mountain Park ziyaret etmelisiniz. Burasi bir at yürüyüs ya da sürme için harika. Ayrica sadece sahip oldugunuz kisi ile sahip oldugu birçok yollar bir yürüyüse ve hala çevreleyen görmek iyi bir zaman olabilir. South Mountain Park picniking için de harika.

Bu kadar doga sevgi ve Arizona kalma iseniz Alamo Lake State Park gidebilirsiniz. Bu parkta itibaren çok güzel Sonora Çölü sahne görebilirsiniz. Ayrica, bir kurak alan akar Arizona Verde River gidebilirsiniz. Bu nehirde yer alan pek çok aktivite vardir. Bu nehirde kürek veya balik olabilir. Ayrica bu alanda bazi kus gözlem yapmak ya da tarih ile piknik asagi gidebilir. Ayrica, çünkü güzel sahne bu yerde iyi fotograf çekmek mümkün olacaktir. Bir kayik ya da güzelligi yasamaya bir sal üzerinde nehir asagi bir gezi alabilir. Mead Gölü Milli Rekreasyon alani Arizona eyaletinde iken ziyaret edebilirsiniz baska bir yerdir. Burada, sizin ve tarih bir günes banyosu alabilir ve sadece birlikte olmak iyi bir zaman var.