Her iliski kendi dogal dönüm noktasi ulasir

S: Bazi arkadaslar ve ben internet kalma rota bir kisiye tarihleri ??dalgalari atabilir gerçegi ile istendiginde, geçen gün bir tartisma yapiyorduk. Ne zaman seçkin bir iliski içine girer? Açik bir biçimde ortaya sadece? Ya da çift seks sonra kabul mi? Veya tarihleri ??belli sayida gitti? Kaç tarihleri?

C: arkadaslar bu soruyu sordunuz zaman, cevap tahmin ediyorum yol cinsiyet boyunca israrla böler hatlari degil. Erkekler Eger kadin ayni seyi varsayar seçkin-ve tahmin edebilirsiniz öptüm an oldugunu düsünmek egilimindedir. Kadinlar, diger taraftan, özellikle edilene kadar iliski münhasir degildir tahmin tartisilan ve insan da bu varsayar.

Onlar asagi bagli olmak sevmiyorum erkek ve tüm insta-taahhüt istemek kadinlar oldugunu tüm hayatlarini ögretti oldum çünkü her iki cinste bu sekilde düsünüyorum. (Çok fazla yavru kus iliskilerin imha sorumlu tek basina, ama bu baska bir gün için kaydetmek gerekir. Bir rant var bir efsane) bu adam yapiyor olmadigindan emin olana kadar kadinlarin etrafinda kalma kendilerini korumak Yani Ayni sey, onlar kadin her zaman istediklerini ögretti oldum yana sadece kadin, çok olmali kalma ilgilenen iseniz ise erkekler düsünüyorum.

Cinsiyetler arasinda bir baska tam bir iletisim karisiklik.

Ne yazik ki, kisa cevabi kesin bir kural var oldugunu. Geri-Ben burada bir kural koymak oldugunu almak: üç tarih altinda iseniz size özel degilsin. Ama bu kisa, aksi kanitlanana kadar her iliski münhasir degildir, ve her iliski kendi dogal dönüm noktasi ulasir. Eger sadece-bazi olasi ipuçlari çikiyorsun gibi diger kisi hareket ederse: Onlar Cumartesi gecesi tarih kabul, onlar çagirdiginizda (açikçasi, yasadisi olmalidir, bir aliskanlik “benim” demek, ama çok bir rant oldugunu ben ‘) baska bir gün için tasarruf edecegiz, o evlenmek ister ona-ve ayni sayfada degiliz, muhtemelen bu konuda sohbet asagi biraz oturup olmalidir.

Internet partner kadar sizinle gidiyoruz kisiye biraz kredi gider-vermek. Onlar muhtemelen kontrol etmek bir kaç kisi var biliyor, onlar skoru biliyorum. Bir konusma için bir neden yok: “Seni çok, Natali gibi, ama en azindan Anuta karsilamak kadar oldukça size taahhüt edemez.”

Hayir Sadece Anuta karsilamak gitmek – kendinize Bayan sirketin eksik bulmak bütün gece, o zaman web kapali hem de kisisel reklamlari Kopyalama hakkinda konusmak için zamani biliyorum.

En güzel Olgun Rus kadin ve olan güzellik Ukraynali kadinlar dikkatinizi ve kalbinizi fethedecek!