herhangi bir kiz sistem olsun – Baska istiyor kullanimi kör kalma kör partner ile herhangi bir kiz sistemi olsun

Herhangi bir kiz sistemi olsun gelen tekniklerden biri kör tarih seçimidir. Kör kalma da kalma için yaygin bir yöntemdir. Birisi bir arkadas ya da üçüncü bir taraf araciligiyla bir tarihte kurulmus iken sik yer alir. Insanlar tekrar tekrar bir dostum veya her iki taraf anlar ve onlar büyük bir çift yapacak inanan bir meslektas ile kör bir tarihte ayarlanir. Yaygin bir kör tarih biri tarafindan tavsiye edilir içeri iman

Eger iyi anlayan bir ortak tarafindan kör bir tarihte gitmek için tavsiye edilir Eger o kisi iman var, çünkü bunu düsünmek isteyen olabilir. Sizin ortak yani onlar bildiginiz gibi diger kisi biliyorsa, size baglanti ve taraflar arasinda karsilikli geçinmek iki konusunda hakli olabilir.

Sen ne diger bireysel gibi görünen ya da bir resim gösterilmistir herhangi bir fikir olmayabilir kör bir tarihte gitmek iken. Her durumda, kisi ile çikiyor olacak, bir araya veya önceden konustu hiç birisi olacak. Kisi gibi olacak eger bilmiyorum çünkü kör bir tarih oluyor hakkinda gergin olmak tanidik ve diger kisi gibi olacak eger bilmiyorum.

Bazi insanlar gerçekten kör bir tarihte kurmak ve dogru insanlar iki ayarlarsaniz birçok kör tarihleri ??gelisen iliskiler içine döner olmak gibi.

Eger birey hakkinda gitmek ve tarih bir basarisizlik olmayacaktir emin olmak için gitmeden önce arkadasiniz de diger kisinin anladigindan emin olmak için önce bu kadar çok bilgi bilmek denemek gerektigini.

Sonra tekrar, sizin bile iki size uzun vadede senin çok iyi bir dostum olur biri karsilayabilir birbirine uygun çift olmayan bir karara varmak.