Hiristiyanlar ve ilahi yolu kalma

Hiristiyanlik Tanri insan ve dünya doldurmak için kadinin yikilmasindan sonra bir iktidar verdi o var. Bu, dünyanin herhangi bir kisi için her insan her zaman iliskileri sayesinde evlilik çizgisine dogru hareket oldugunu etkisi ile ilgili bir sey oldugunu bir direktif oldu ve Hiristiyan kalma bir istisna degildir. Bir insan zihninde bazi kiz ya da adam toplanti sikligi dogru ayarlanmis ve hayatlarinin geri kalani için yerlesmek oldugunu bir olgudur.

Hayatlarinin geri kalani için tek basina kalmak bir seçenek degildir, ve her kisi onlari sevgi ve doruk evlilik onurunu her seyi kadar renk ile tüm dünya çapinda renk yardimci olacak kendi tarafinda bulmak gerekir. Onlarin zaman geçti ve kisa bir süre sonra tamamen piyasa disinda olacagini fark sonra daha çok, yetiskin evlilik hakkinda kipir kipir oldugunu göreceksiniz. Hiristiyan partner de bu deneyimli ve ne olur çok açiktir oldu. Bu onlarin Hiristiyan kardeslerinden biri, onu havlu atar ve laik dünya, isik görmedigi bir kisiden bir kisi evlenir bez güvenilen bir üyesi sonra ne oldu merak baslamak kilan.

Bu bayan çünkü niyetle ve o karsilamak ve yerlesmek mümkün olmasaydi tüm bu süre içinde onun uzun yillar güvenilir beri ne tespit etmek için herhangi bir mantik dövmek degil. Özlem ne Tanri devreye yüreginde kadar güçlüdür yerine getirmek için çünkü onu suçlayamazsin. Bayan bir kadin ya da temelde herhangi bir kisi, Hiristiyan tanisma dünya ya da laik dünya deneyimleri olsun geçmesi için ne bir klasik bir örnegidir. Bu durumlarda tümünde, Kisinin yasaminda birisi olan sorunu daha dünyanin herhangi baska bir sey daha üstün çalisir.

Birçok kisi karar çogunlukla bir bütün kendi günlük hayatta aldigi tarih sikligi açisindan yapilir gibi, kendi din ve yasam hatta ligde olmayabilir bir kisi bugüne kadar hayir demek için güce sahip degil . Çogu zaman tarihleri ??hiç ihmal edilebilir ve ciddi degildir ve onlarin sevgilisi aramak için bir kisi olmamistir böyle bir kisi bir talip olan veya potansiyel bir kocasi veya karisi hiçbir diyemeyiz çagri geldiginde ne olur.

Onun varligini inkar etmek gibi agir bir sey, ve söz konusu degildir Eger Hiristiyan tanisma dünyada olsun ya da olmasin, hayir demek. Bize edelim, single bugün her geçen gün artmaktadir, ve issiz insanlarin sayisinin kendi sevgilisi aramak için bir kisi yok single sayisi ile birlikte artiyor. Ilahi yolu kalma sadece bir tarih ayni insan sekilde olmasi anlamina gelir, ama Tanri’nin komisyon yerine getirilmesinde bir ortak bulmak ve iki gibi yasamak ve dünya doldurmak için.