iki hafta veya daha kisa sürede eski geri kazanma

Bir eski geri kazanma düsünüyorsaniz, bu düsündügünüzden daha biraz daha zor olabilir. Ben size duymak istediklerini degil biliyorum ama gerçek bu. Istediginiz gerçekten ne sizin eski geri kazaniyor?

Kendinizi tamamen dürüst olmak zorunda, ve bu kötü zamanlar yani sira iyi düsünerek içerir. Bu kilavuz, duygularini çözmek ve bir eski geri kazanmak istedigini gerçekten, ve eger öyleyse, nasil yapmak olmadigini ögrenmek yardimci olacaktir.

Önce gerçekten deger tasarruf olmayan iliskiler oldugunu fark olmalidir. Sizin ve eski daha sik eglenmek daha mücadele Örnegin, o zaman belki üzerinde hareket etmelidir.

Esiniz fiziksel, zihinsel veya duygusal taciz olup olmadigini bir iliski devam etmemelisiniz. Bu zihinsel kararsiz iseniz, size OUT GET gerektigini baska bir iyi bir isarettir. Bu durumda bir eski geri kazanma iyi bir fikir degildir.

Iliski iyi biridir Ama, eger ikiniz de zihinsel istikrarli ve ses kafasinda var, o zaman önümüzdeki birkaç ipucu tekrar bir araya yardimci olacaktir.

Ilk olarak, pestering ve eski iterek iyi bir fikir degildir. Eger sürekli manifatura ise, e-posta arama veya ziyaret ettiginiz fazla sey yapiyor daha size zarar vermeyecek. Aslinda ne yapiyor olmalidir baska bir sey degildir! Seni geri gerekir!

Yani, onlara yer vermek. Onlari aslinda MISS için bir sans verin. Sürekli onlari çaresizlik bir isareti gibi görünüyor ve hatta daha uzak onlari itecektir temas.

Ikinci olarak,, iddia dilenmek ya da geri almak için eski ile mazeret olmamalidir. Yalniz bu yapmak kolaydir, ancak güdüsünden gerekir. Zihniniz yaptin olabilir yanlislar ve dedi olabilir seyler ile gelip baslayacaktir. Sadece kötü seyler yapacak.

Sizin eski bile seyler ise yaramadi bazi nedenleri verdik olabilir. Muhtemelen o seyleri yapmadim isteyen vardir. Peki, simdi bu seyler hakkinda endiselenmeyin. Yapilan ne yapilir.

Hareket ve bu konuda kendini dövdü ETMEYIN. Sen (Seni isterdim bahis olsa da) zamanda geriye gidemez. Simdi ne oluyor odaklanin. Kötü sonra eski takip tek sey geri gelmek için onlarla yalvaran edilir. Bu eski bir geri kazanma size yardimci olmak için gitmiyor.

Eger eminseniz Yani, eski ile birlikte geri almak istiyorum sonra onlari biraz zaman ver. TOO çok degil zaman, yeterli bu yüzden onlar hareket degil yeterli böylece düsünmek ama.
Hayatinizi yasamak ve bunlari baski olmadigini çok daha iyi sonuçlar göreceksiniz. Unutmayin, bir eski geri kazanan, ne oldu ne olursa olsun tamamen mümkündür. Bu adimlari takip ederseniz bir eski geri kazanmak çok daha kolay olacaktir.