iki ilk tarih vücut hareketleri ve hareketleri yapilacak ve yapmamaniz

Artik tarih karsilamak için hazir oldugunu, artik e-posta veya kisa mesaj ile iletisim, bu nedenle büyük bir ilk izlenim yapiminda bekliyorlar ve vücut dili hareketleri büyük ölçüde yapilir. Baslatmak için, sahsen ilk kez birbirlerine toplanti zaman size vücut hareketlerinin tam kontrol oldugundan emin olmak istiyorum. Burada akilda tutulmasi gereken bazi çok önemli ilk tarih vücut hareketi fikirler:

1) Ellerinizi ve kollarinizi rahat emin ve gergin degil olun

Çogu zaman, insanlarin ilk defa birisi toplanti zaman, onlarin ellerini ve kollarini siki almak egilimindedir. Bir anda Herkes ilk günü kendi ortagi ile konusurken ellerini biraz bir yumruk sikistigini hissetti, ama bunu durum gergin kadar neden ve tarih olan fikir verebilir, konusma zorlastirabilir iyi bir zaman sahip degil. Bunun yerine, yavas hareketleri vücudunuzun önünde ellerinizi hareket ettirin.

2) izleyin durus-yapalim degil kendinizi sürekli öne egilmek

Eger sürekli ya otururken veya ayakta zaman, bu saldirgan oldugunuzu bugüne kadar bir izlenim verebilir öne egilerek iseniz, biraz geri yaslanarak dik hatta mümkün durusunuzu tutmak konsantre daha iyi. Eger tarih kalabalik hissi verebilir gibi öne egilmek degil emin olun restoranda söylemek bir sandalyede oturan varsa. Eger ayakta ise tek ayak üzerinde agirlik koymak ve biraz uzakta egilerek bir görünüm vermek için iyi bir fikir olabilir. Daha sonra kesinlikle sinir oldugu izlenimini vermek için yüksek olacak onlari varsa Son olarak, ama sadece önemlisi, omuzlarinizi konumlandirilmis nerede fark almak, size, ilk tarihinden önce yapabileceginiz en iyi sey uygulamadir durusunuzu kontrol ve rahat modunda omuzlarinizi tutarak, ellerinizi rahatlatici. Alistirma yapar unutmayin!

Sizin vücut dili ve jestleri ilk tarih size yanit verir ve rahat bir görüsme olup olmadigini bu sekilde büyük bir fark yaratacak, kötü bir ilk izlenimler ikinci tarih almazsiniz. Iyi Sanslar ve Mutlu Çevrimiçi Personals Arkadaslik!