iliski ipuçlari – 3 adim kilavuz bir kiz tarafindan öptü almak için

Eger tarih sonuna aliyoruz ve gerçekten bir öpücük için gitmek istiyorum, ama ne olabilecegini korkuyorsun çünkü donup. Bir yandan, size öpücük anlasma imzalamaya ve onun kiz arkadasi yapacak biliyorum, ama bunu yapmazsaniz o zaman sikismis alirsiniz “arkadas bölge.” Bu durumda ne yaparsiniz? Herhangi bir sorun riske sahip bir öpücük için gitmek ögrenmek için okumaya devam edin. Sadece bu basit bir yöntem kullanin!

bir tarihte öpücük için gitmek – 3 asamali bir yöntem almak için

1. Adim: “For It Up Her ayarlayin.” Öpücük nasil endise yerine, o size öpmek girecek sekilde kurmak gerekir. Sadece seni öpmek için ihtiyaç hisseder kadar duygularini üzerinde çalismak gerekir.

Sadece eglenceli hareket ve onun bir çok alay, kelime ve isik dokunakli ile hem kesintisiz flört. O hemen geri size flört ve dokunakli dönerse, o zaman gitmek için iyi bir konum. Bir “savunmasiz” konumda konum simdi, bunu islemek gerekir. Bir meydan okuma ile onu sunmak ve o öpücük için gidecegiz – Kadinlar takip yapanlardir gibi hissediyorum seviyorum.

2. Adim: “Bir Üçgen bir biçimde onu az seyredin.” Onu öpmek istiyorum onu ??sinyal göndermek için bir yolu onun gözlerinin içine bakan, ve sonra dudaklarini isteyen geregidir. O gözlerini karsilar ve uzak sonu yok, o zaman o da öpmek istiyor emin olabilirsiniz.

Gerçekten% 100 emin olmak için, onu hafifçe kismina dudaklarini için o bakiyor olarak kapali dreamily izleyin. Ayrica onun ögrenciler dilate ve onun burun delikleri disa dönük fark edebilirsiniz.

3. Adim: “Fraksiyonu kullanin.” Onu isinmis ettik ve o öpücük bekliyor sonra, hipnoz ile bir sonraki asamaya etkilesim alabilir. Bu teknik, anlik ve güçlü bir çekim duygusu yaratir.

Bir hipnotik bastan teknigi için ona gidiyor deli olacak duygusal bir heyecan yolculugu bir kadin alarak içerir “fraksiyon,” denir. Önemli nokta da istekli hizmetçi içine onu yapmak, size duygusal kanca hissetmek onu oluyor. En sasirtici kismi bu teknigi sadece 15 dakika içinde çalisir.