iliskilerinizi kontrol altina almak – iliskilerinizi daha emin hissediyorum nasil

Iliskilerinizi kontrol altina almak. Neden bile düsünmek gereklidir? Erkekler saldirgan olma egilimindedir, çünkü gereklidir. Erkek psikolojisi erkek tüm avantajlarini onlara gidin kontrol olmak istiyorum egilimi ve söyler. Eger adam tüm üzerinde yürüyor buluyor musunuz? O sadece küçük bir adim mi? Diger insanlarin da bunu musunuz? Bunu düzeltebilirsiniz. Sizin açinizdan biraz ayarlama ile iliskilerinizi kontrol altina almak olabilir.

Eger iliskileri kontrol altina almak isteyen erkekler çekmek olmayacagini düsünebilirsiniz. Buna bir gerçek var ortada. Ama iyi bir sey, kötü bir sey. Eger o ve benzeri diyor her seyi ile kabul, diyor her seyi yapiyor, bir paspas gibi hareket, size ve kötüye kullanmak bir adam çekecek. Sonra seni terk veya hile olacaktir. Gerçekten, bir paspas olmak nasil asik bir adam düsüs yapmak degildir. Ne onu size taahhüt yapmak için nasil.

Eger iliskide hem insanlar sadece onu mutlu olmak istiyorum çünkü kontrol altina almak istiyorum. Yani bu büyük partner tavsiye izleyin:

Sadece hayir demek.

Onun erkek arkadasi / koca / sevgili / ruh esi oldugu için evet mümkün oldugunca sik söylemek istiyorum, ama sen gerçekten onunla ayni fikirde olmasa bile, söyleyin. Duygularini zarar olacagini korkmayin. Eger bir firma yok onu kizgin yapacak korkuyorlar ve o vuracak olursa, kadar ve mümkün oldugu kadar çabuk bu iliskiden çalistirin. Bu adam bir istismar oldugunu. Baskasina asik.

Vücut dili yok diyelim.

Eger katilmiyorum ve bunu Stand Your Ground zamani hissediyorum, dik durmak. Sag gözünde onu bak. Sizin hiçbir firma ve nazik ama kesin olun. Üzerinde önsezi ya da yere bakma. Ona duygu ve istek ve ihtiyaçlarini onun kadar önemli oldugunu bildirin.

Deneyin. Bu iliskilerin kontrol altina almak için çok önemlidir.