ilk tarih güvenlik ipuçlari

Günümüzde, önlem bir tutam tedavi bir ons daha fazladir. Bu yüzden tedbirli olun. Bu, o kadar ki size tarih zevk baslar ki uyanik olmak zorunda oldugunu söyleyerek gibi degil. Eger ilk günü güvenli, ama yine de keyfini yolu vardir.

Ilk olarak, ve kimle oldugunu kimse söylemek. Bu her zaman eve çok geç alirsaniz sizin için görünür birisi oldugundan emin olmaktir. Iletisim her zaman her zaman sizin için kullanilabilir böylece her zaman telefonunuzu tutmak emin olun. Ayrica, aileniz ve arkadaslarinizla dogru, endise istemez ki? Ve ilk tarih çok iyi bilmiyorum bir erkekle birlikte olmak olur, özellikle de endise OLACAKTIR. Ikinci olarak, ulasim kendi moduna getirmek. Her zaman mobil ve hantal ve çirkin bir sey tarihi veya çikiyorsun adam disari sürünen ya da rahatsiz yapiyor olur, o zaman kendi birakabilirsiniz böylece.

O bile ilk günü yanak de, seni öpmek çalisirsa ve son,, kibarca reddedin. Bu sekilde, sizin gizemliligi tutmak için olsun ve bir sonraki tarih kaldiraç olarak bu olabilir. Ama “Neden bir sonraki seferde bu tasarruf degil mi?” Olsa kibarca reddetmek ve söylemek Onu onunla bir sonraki tarih bekliyoruz bir sey verecektir. Eger basarili tarihleri ??sunmak için bir sey olurdu çünkü böylece ilk günü sizin tüm vermeyin.