Isyerinde kadinlara çekmek için nasil

Isyeri romantik yaygindir. Aslinda, daha fazla tüm iliskilerin yarisindan bu sekilde baslamistir. Ama bazen masum bir çekim almak ve rahatsiz edici bir durum dönüstürebilirsiniz. Ve iste bu olur sonra onu kaçinamaz.

Peki ürpertici adam olmadan is yerinde bir kadin çekmek yok o kim önlemek için çalisir? Ve nasil sizinle birlikte çalisanlar için kötü bir sekilde onun hakkinda konusuyor olacak bir hata yapma önleyebilirim? Is yerinde kadinlar çekiyor bu basit kurallari uygulayin ve bir kez sevdim o kadini gizlemek zorunda kalmazsiniz saglayacaktir.

1. Eger ilgi disari her kadinin soran kaçinin.

Dedikodu ve söylentiler kisa bir süre içinde bir isyeri etrafinda uçan bir yol var. Eger sürekli is kadinlari soran Yani o zaman bir oyuncu bir adam olarak etiketlenmis olabilir, hatta umutsuz. Bu dogru olmayabilir de, çünkü söylenti kendinizi savunmak mümkün olmayacaktir. Hatta konusmadan önce kadinlar zaten hakkinda akillarina yapmis olacaktir.

2. Ilk sulari test.

Onu için cazibe itiraf önce onunla etkilesim çesit oldugundan emin olun. Bu onu ve yapmak veya sansinizi zarar verebilir seyler tanimak saglayacak.

* O tek mi?
* O çok tarih var mi?
* O erkeklerde bile ilgi mi?
* O deli mi?
* O uzakta erkek sürücü mu?
* O bir adam onu ??dakika her birlikte olmak gerekir mi?
* O diger çocuklar itibarina harap mi?

Bu sorularin cevabini bulmak ve, reddedilen is bogdu veya sapli almak ve gün sonra bu gerçegi gün yüzüne zorunda önlemek olacaktir.

3. Isyerine ilgi ilan etmeyin.

Bu hakkinda dedikodu onlari bir sey verecektir çünkü, sizinle çalismak herkesle çekiliyor kadin hakkinda konusmak yok. Ne sen, ne de onu, dedikodu iste getirdigi dikkat edilmesi gereken, ve o dedigin sey bir bükülmüs sürümü duyarsa onu ilgisini kaybedebilir.

Örnegin Eger o da size ilgi farkinda bir is için söz olabilir. Bu meslektas bu dedi söyler zaman size ukala olmak ve kadinlar için bir tanri armagani gibi davraniyorsun sanki ses yapabilir. Bu tamamen onu kapatmak olabilir ve size gerçekten ne anlama geldigini açiklamak için bir sans almazsiniz.

4. Eger tarih aldiktan sonra ona iyi davranin.

Onu tedavi eger kötü o zaman yakinda is yerinde pislik olarak bilinen olacak. O sizin ve tarih hakkinda herhangi bir potansiyel ask ilgi is söyleyecektir ve gerçekten gibi bir kadin ile sansinizi kalintisi olabilir.

Yani tarihte saygi ve nezaket ile muamele et. Bu ise yaramazsa Bu sekilde eger o muhtemelen karsi hiçbir kizginlik liman olacak, ve isyeri görüntü gibi kalir.