kaçak online dating güvenlik ask

Birkaç ay geri Ask Amy ün Amy Dickinson yüksek bir potansiyel online uzanan ortak endise birinden bir mektup aldi. Mektubun özü-olurdu talip kadar paketi ve her zaman, her yerde kendi internet arkadas karsilamak için hazir oldugunu ancak sorularin yarisini teskil yanit olmasidir. Onlar ne veriyorsunuz cevaplar çok spesifik degildir.

Amy yanit, “Iki sey beni o dogrudan sorulariniza cevap vermez bu gerçegi ve o kadar paketi ve ülkenin herhangi bir yerinde hareket edecek olmasindan kirmizi bayraklar yükseltmek. Bu onun baglantilari yoksun veya Interpol tarafindan aranan oldugunu göstermektedir.”

Onlar sadece doga tarafindan veya yasa ile sorun, bir serserinin seyahat sever dolasip ruhu ile bir kisi olsun, hiç kimse kesin olarak söyleyebiliriz. Amy isaret ettigi gibi ancak sorulara cevap içgüdülerine bir yangin alarmi gibi zil olmalidir degil.

Bu duygularin acele yakalanmak kur asamasinda kolay. Eger hizi her zaman böyle degildir çevrimdisi dünyada daha siber biraz daha yavas olacagini düsünürdüm iken. Online onu vuran iki kisi kisi eti toplanti kadar güçlü bir cazibe olabilir. Ileri geri ve her iki taraf çok iyi birbirlerini tanimak oldugu izlenimini verebilir, bir konfor bölgesi kurma bir yol var baska bir sey tüm silindir tiklayan sohbetler eger.

Merak güçlü çekme de var. Seyler bir noktada ve potansiyel bir talip arasinda iyi gidiyor Dogal eger yüze görüsmeler için bu yüzün bir yapmak isteyecektir.

Ama her seyden önce akilda tutulmasi gereken sey, çevrimiçi sohbet ne kadar süredir olursa olsun, gerçekten hala birbirlerine bilmiyorum. Ne diger kisinin gerçek kendilerini (kendi görünümünü, yas vb) hakkinda vardir anlatir umuyoruz ama bunlari bizzat görmek ya da en azindan telefonla konusmak kadar gerçekten bilemezsiniz. Bir telefon görüsmesi aslinda diger kisinin toplanti yerini alamaz ise, ticari gibi orada olmak için bir sonraki en iyi sey oldugunu söylüyor.

Her zaman sorgulama belirli olmasi ve sizin ve içgüdüleri tatmin edici bir yanit elde edene kadar sondalama tutmali. Onlar merakli gibi çok fazla oldugunu hissediyorum çünkü bazi insanlar bundan utandim olsun. Peki ne oldu? Öyle. Bu güvenlik tek basina olasi bir iliski izin ilgilendiren beri, bunu yapmak için iyi daha fazladir.

Eger cevap almiyorsaniz o zaman çok temkinli olmak arzu. Dürüst bir soru ve ihmal tarafindan yapilan bir cevap vermeyecek bir: yalan iki türü vardir. Hem de karsi uyanik olmak ve içgüdüleri rehberiniz olsun.