Kadin erkek reddetmek neden 5 gizli nedenleri

Yani yaptim! Sen çekici bir kadin yaklasim ve bir konusma baslatmak için cesaretini çalisti. Ama en kisa sürede size agzi açik olarak senden kurtulmak için bir neden bulur.

Soru yanlis bir sey yaptin ya da o sadece kaba bir kisi oldugunu?

Peki o anlama olabilir, ama o da onun davranislari için bir neden olabilir. Aslinda, sana reddetti belirli bir nedeni olabilir. Önümüzdeki birkaç dakika içinde, kadinlarin erkekler reddetmek ve sizin için ne anlama geldigini neden en yaygin nedenlerinden 5 ele alacagiz.

1 – Bu kadin alinir

O bir erkek arkadas ya da koca, çünkü bir kadin reddeder neden en basit nedenlerinden biridir. O aldi, simdi çok hayal kirikligina olmayin. Sadece mevcut bir kadin geçmek.

2 – O iyi bir ruh hali degil

Hepimizin kötü gün var basit bir gerçektir. Köpegini öldükten sonra belki de bu kadin bir saat yaklasti. Yani konusma içine onu çekmek için herhangi bir girisimde felaket ile bir araya gelecek.

Eger yaklasim önce o oyunculuk ne kadar görmek istiyorum. O özellikle kizgin ya da somurtkan görünüyorsa, o zaman farkli bir kadinla konusmak isteyebilirsiniz.

3 – O kötülük

Simdi içsellestirmek çalisin bir ilke aliyorum HERHANGI ret ben yaklasim yanlis yaptigim bir sey sonucudur olmasidir. Bu tutum benimseyerek, ben ne yaptim incelemek ve ögrenmek için çalisabilirim.

Ancak bazi kadinlar hakkinda basit bir gerçek var. Bazen saf kötü olan bazi kadinlar karsilasirsiniz. Açikçasi onlar çocuklar manipüle ve zarar zevk. Eger bir kadin yaklasiyor ve üzgün bir görünüm ile uzak yürüme adamlar puanlari görürseniz, o zaman o kötü bir kiz olabilir.

4 – Kisa süre önce yaralandi

O kalma erkeklerde ilgi olmayan bir kadinin hayatinda bazi dönemler vardir. Bazi baska bir adam derinden ona zarar bu nedenle bir çok sey var. Bu yüzden ne yazik ki girisimleri hizli bir azarlama ile bir araya olabilir. Onun için, hayati boyunca ona zarar var TÜM erkek temsil eder.

5 – O senin yaklasim gibi degildi

Eger bir kadin yaklasti yolu yanlisti. Belki de bir sevimsiz almak hatti kullaniliyor ya da beden dili dogru tür göstermedi.

Ne umut verici bu kontrole sahip oldugu ret SADECE nedenidir. Eger bir kadin yaklasim ve bir konusma baslatmak için dogru yolu biliyorsaniz, o zaman hizli bir sekilde red olasiligini azaltmak olacak.

Bir kadin erkek reddeder birçok nedeni vardir. Bu faktörlerin çogu kontrol edemez ise, onu asagi dönme sansi ortadan kaldirmak için önemli bir yolu yoktur. Bir konusma baslatmak için dogru yolu ögrenmek ise, kadinlarla basari dramatik bir artis göreceksiniz.