kadin etrafinda yüksek statü göstermek için nasil

Kadinlara çekici olmak birkaç satir söyleyerek ve en iyi umut ilgili degildir. Bunun yerine hangi kadinlarin temel kisilik özellikleri gösteren içerir. Özellikle görüntülemek için gereken ÇOK önemli özelliklerinden biri kadin etrafinda “yüksek statü gösteren” ilkesidir.

Size bilmek önemli bir insansin gösteren belirli eylemleri gereken bir kadin etrafinda oldugunuzda Bu demektir. Insanlar (özellikle kadinlar) sosyal kanit için baskalarina bakmak beri yüksek durumu bir adam oldugunu düsünüyor, basari sansinizi artirirsiniz.

Peki yüksek statü kurmak mi?

Peki, gerçek su ki daha yüksek seviyede birçok çocuklar basarmak için zor bir seydir. Genellikle yabancilarla dolu bir odaya yürüyüs ve aninda “en iyi köpek” olmak için bir yol bulmak için güçlü olmak meselesi. Yani daha yüksek seviyede gösteren sansinizi artirmak için, size kisilik özellikleri çesitli dahil etmek gerekir.

Burada yüksek durumunu göstermek için yapabileceginiz en seyler vardir:

• etrafinda bir sürü arkadas (özellikle kadinlar) sahip tamamlayici seyler söyleyenler

• sizin grubun lideri olmak

• ilginç bir kisilik olusturmak için ukala / komik hatlari, negs ve komik hikayeler kullanarak

• göster alfa güven, dürüstlük, karakter gücü ve saygi gibi erkek özellikleri

• emin beden dili gösterilmesi

Kadin etrafinda daha yüksek seviyede göstererek, daha çekici olmak gerekir. Eger gittiginiz her yerde bu tutum yetistirmek için ögrenmek Aslinda,, kizlar dogal olarak varligi çizilecektir.

Bu yüzden kendinize bir iyilik yapin. Daha yüksek bir statü erkek olmanin ne demek oldugunu ögrenin ve bu özellikleri görüntülemek için ögrenme de çok çalisiyoruz.