kadin ile güven artirmak için 3 hileler – güvenle kadin yaklasiyor

Eger karsisinda mavi kadar muhtemelen üzerinde duydum ve üzerinde var. Kadin kendinden emin bir adam kazmak. Ve bir erkek güvenle kadin yaklasimi zaman, onu bile onun telefon numarasini, tarih, ve daha fazla bir sey ortadan yürümek mümkün olma oran tavana gidecek. Sorun kadin sorunu güvenle kadin yaklasimi NASIL bulmaktan emin bir adam, ask bilmiyorum degildir.

Burada güvenle kadinlar yaklasan ve onu sadece bir merhaba daha ortadan yürüyüs olacak 3 ipuçlari:

1. Kafanizda olumsuz kendi kendine konusma her kurtulun.

Eger söyler kafanin içinde bu nagging küçük ses olursa bir kadin da lig disinda ya da o sadece reddetmek için gidiyor, o zaman gitmek yapmak gerekir. Bu nagging ses degil arkadasiniz, ama düsman fazla. Her güzel kadin yaklasim sinir kadar mustering sizi koruyacaktir ve onu kadar yürümek ve onun size dogru bir sey hissediyorum yapamazsiniz eger çekici bayanlarla flört baslatmak için gidiyoruz bir yolu yoktur.

2. Eger yaklasan kadinlarla var daha fazla deneyim, o kadar kolay olur.

Bir firsat sizden uzaga gitmesine izin vermemeyi kendinize bir kural olun. Her gün size üzerinde yürümek mümkün isterdim kadin görmek, ama sadece bir nedenle yok bahse girebilirsiniz. Deneyimi kadinlara çekmek için yetenegi hakkinda herhangi bir süpheleri üzerine almak için yardimci olacak gibi, bu firsatlardan yararlanarak baslamak gerekir. Eger çekici kadin görmek ve yaklasim yapmak için ortak oldugunda, o zaman bile ARTIK güven eksik dert etmeyin!

3. Bir kadinla cinsel kivilcim olusmasindan hemen sizin için çok daha kolay yaklasim yapmak.

Biliyor musun, zaten size, bir kadinla cinsel cazibe olur yaratabilecegi bilseydi güvenle bir kadin yaklasiyor hakkinda iki kez düsünmek olmaz? Degil bir sans. Bu aylak aylak ve havali ona üzerinde ve bu konuda düsünme göz kirpmak bile olmaz. Onunla cinsel cazibe olusturur ve bir kadin yaklasirken güven OLACAKTIR ögrenin. Eger tür yapmak kadar Ve bu sahte, gerçek degil olacaktir.