kadinlara çekmek için nasil – neden bazi erkekler var ve bazi erkekler yok

Hepimiz taniyoruz ya da sadece var gibi adamlar var olmustur “o.” Ve onun tarafindan, yani, onlar size oldugunu DILEDI kadinlarin bir yol var. Onlar hemen hemen her yerde gidebilir gibi görünüyor ve kadinlar onlari karsilamak ve onlara yakin olmak istiyorum ve onlarin sirlarini gerçekten ne oldugunu bilmek istiyorum. Peki, kadinlara çekmek için kendi “dogal” yetenegi arkasinda ne bazi kesfetmek için vardir.

Aslinda en adamlar kadin çekmeyi o kadar iyi degildir, bir. Hatta kadinlar ile dogal manyetik çekim var gibi bu adamlar bazi, onlarin zaman koymak ve kadin dikkatini çekmek ve bir kadin cazibe hissettirmek için böyle oldugunu ögreniyoruz. Simdi, bazi çocuklar gerçekten erken yasta bu bilgi ve bu olanlar naturals olmak kadar sona çocuklar.

Burada bazi çocuklar kolayca kadinlara çekmek gibi görünüyor ve digerleri zor bir zaman neden 3 nedeni vardir:

1. Kadinlara çekmek için nasil erkekler, kendi benzersiz cazibesi çikarmak için biliyorum.

Charm gerçekten orada almak ve gelismekte olmadan elde olmayan seylerden biridir. Onlar hakkinda bir “utangaç” cazibesi var gibi bazi çocuklar vardir ama sizin için kadin düstügü bu cazibe kazanmak için sosyal olmak zorunda. Yine de, bir kadinla etkilesim zamani geldiginde, o size için cazibe hislerini almaya basliyor ki, onun bu cazibe hissettirmek gerekiyor.

2. Ayrica sonuç umurumda degil biliyorum.

Bu burada, bir biggie oldugunu. Çogu erkek, onlar hiç, onlari reddederse bu yüzden, onlar DOOMED olan rastlamak için gidiyoruz tek yerine o kadin gibi hareket. Evet, bu biraz dramatik, degil mi? Bu kiz ya da alirsaniz orada güzel ve tek kadin bir LOT oldugunu fark çocuklar, genellikle çok fazla umurumda degil. Ve bu çok tutum … onlari KIZ almak için yardimci olur!

3. Ayrica yüksek kaliteli olanlari bulmak için, pek çok kadin yaklasim olacaktir.

Yüksek kaliteli kadin, çekici bir kadin, civarinda oldugu eglenceli, ve onu desteklemek için bir adam ariyorum degil bulmak degil bakmak Birçok kadin yaklasim sürece zor. Eger ilk denemede mükemmel bir is arazi bekleyemezsiniz, neden size ilk denemede mükemmel bir kadin çekmek olabilir düsünürdüm? Eger çok farkli kadin etrafinda olmak için kullanilan ve dogru bir gibi hissediyorum ASLA olsun ki, orada almak ve yaklasim yapmak gerekir bulmak zor olmasidir.