kadinlara çekmek ve onu sadece bir arkadas Adi olmaktan sonuna kadar degil nasil

Muhtemelen kadin ile ugrasirken bir adam, gidebilirsiniz en kötü sey o arkadas daha olmak isteyen bir kadin için sadece bir arkadas olmaktir. Ona bakmak ve o sadece bir iskence yavas bir tür gibi olabilir, ve bir noktada, bir seyler sizin istediginiz ne olacak asla itiraf sonunda zorunda hakkinda ayni sekilde hissediyorum olmadigini bilmek zorunda olmak. Ancak, kadinlara çekmek ve sadece bir arkadas olarak sona degil anlamak, o zaman çok korkunç arkadasi bölgesine kayma konusunda endiselenmenize gerek asla.

Bir kadin çekmek ve onun bir baska arkadasim bir türlü olmuyor degil nasil Iste:

1. Bunu bir noktada isler dönme umutlari ile arkadasi olmaya çalisiyorum içine gidemez.

Bu bir kadin genellikle onunla sona erecek nerede büyük bir rol oynar ile baslamak nasil çünkü, bir biggie oldugunu. Birçok adamlar bir kadinin arkadasi olmaya çalisiyorum, ve SONRA daha fazla olma rolünü içine tasirsaniz, onlar bir sekilde daha basarili ve sadece genellikle o kadar kaydirma biter yol olmadigini olacagi düsünce dogrultusunda yakalanmayin disari.

2. Sen o size daha fazla istiyor gibi onu hissettirmek gerekir.

Çocuklar bir çok sey var bir sorun, hepsi bir kadin kendilerini kullanilabilir hale getirmek için çok istekli olmasidir. Erkekler bir kadinin bir gün, ve ona, sadece bir iki dakika için onu görmek için onun mobilya tasimak, ya da bir sekilde 45 dakika çikarmak oldugunu herhangi bir isim yapmak yardimci olmak için istekli ertesi bulusacak. Bak, bir kadin güzel olmak için tamam, ama sizin gibi onu yapmak için Egil tüm çok istekli bir çocuk oyuncagi olarak sonuna kadar iyi degil.

3. O SIZIN onayini kazanmak için vardir gibi hissetmeye ihtiyaci vardir.

Eger o senin onayini kazanmak için vardir sanki bir kadin hissettirmek, o zaman onu tepki ve çevrenizdeki farkli bir çok hareket göreceksiniz. Bu deger bir adam, o vakit geçirmek istiyor ve onun gibi istedigi adam tür oldugunu ona gösterir, çünkü bu geçis yapmak için gerekiyor.