kalma tavsiyeleri – neden bir kadin üzerinde takintili olmamali

Ben daha çok her adam bu suçlu olacagini eminim, hangi belirli bir kadin üzerinde takintili olmaktir, bu arkadasiniz, ya da geçmis iliskiden bir kadin. Benden kalma tavsiye bir parça bir kadin üzerinde takintili olan bir kadin sadik olarak ayni degildir, bir.

Biz baglilik hakkinda konusmak zaman, ve bir kadin bir iliski içinde oldugu zaman o, ve eglenmeyi degil tarafindan baglilik ve bu iliskide güven göstermektedir. Bir adam o kadar bile diger kadinlara bugüne kadar herhangi bir girisimde önlemek bu bir kadin diledigi zaman, ama bir kadin üzerinde takintili ediliyor. Bu saglikli bir durum ya da olmasi tutum degildir.

Adamlar hayir ne olursa olsun belli bir kiz ile sikismis için çok yaygindir, o sadece onun için sahip oldugunuz hissi karsilik olmaz. Bu durumda, size uzanan tavsiye benim parça olabildigince hizli bu durumdan hareket etmektir! Onu izliyorsunuzdur durdurun. Aksine onu bekleyen daha “gelip,” disari çikmak ve kadinlarin çesitli aktif, tam bir hayat yasamak.

Ben sizin bu durumda “tuzak” yaparsaniz, bu baska bir çok sey mal olacak garanti edemez. Bir “ölüm iliski sarmal” asagi gidiyor ve orada daha fazla kadin bilmek baska firsatlar eksik olacaktir. Ayrica büyük ölçüde sizin için gelecek tarihleri ??daha yapacak güven ve benlik saygisi, ezmek olabilir.

Bu nedenle, içtenlikle canli almak için bir kadin üzerinde takintili orada herhangi adamlar tavsiye! Bu “ölüm iliskinin sarmal” çikmak. Sadece daha çok kadin bilmek baslarsaniz, orada gerçekten senin disinda kiz karsilayabilir. Bir kadin partner geldiginizde sadik ve üzerinde saplanti kalmak arasinda karistirmayin.