Karsi cinsteki online partner profilinizde için bakmiyor ne

Eger bir online dating profil olustururken konum Ne zaman, size profil en itiraz çeki düzen vermek için çalisan bir birkaç yanlis gerçekleri içinde atar kim birçok biri olabilir.

Eger bir iyi bir ilk izlenim yapmak istiyorsaniz size disarida birakin gereken bazi seyler var. Açiktir ki bu ileriye dogru en iyi ayak ile kendinizi sunmak için en iyisidir ama bu size nerede ya da inandigimiz kimin hakkinda yalan zorunda anlamina gelmez.

Ilk olarak, deneyin degil aci bir gibi ses için, zaten karsi cinsten üzerinde yanmis ediyor kisinin sogumus. Eger erkek arkadasin (ler) ile bir kötü bir deneyim olsaydi, sizin profil bir adam-hater gibi ses için degil çalisin. No erkeklerin bagaj bu tür tasiyan birini istiyorum olacaktir.

Genel olarak Olumsuzluk bir pek çok insan için kapatin oldugunu. Eger trafik nefret eger,, hava durumu nefret ediyorum isinizi nefret, ve hayatinizi nefret – size hakkinda ne gibi için var nedir? Eger çevrimiçi partner sitelerinde karsilasmak insanlar bir fixer-üst istemiyorum – onlar onlarin kendi kisiligi ile uyumlu birini istiyorum.

Eger diger tanisma siteleri üyeleri ile kötü bir ilk tarihleri ??tarafindan rahatsiz olmustur olsaniz bile, neyin yanlis gittigini odaklanmak degil. Denemek ve gümüs astar ve size takdir vermedi ayrintilari hakkinda konusmak bulmak – bu sadece bir ögrenme deneyim oldu olsa bile.

Öne çikarin çalisin. Çerez kesici profilleri kapali bir dönüs iseniz ve benzersiz okuyucu bir sey vermeyin yoksa, nasil onlar kitleler sizi seçim için yeterli etkilendim olmasi gerekiyordu edilir?

Eger “Ben mum isiginda aksam yemekleri ve sahilde uzun yürüyüsler seviyor musun?”, Kaç kez okudum sikici olmayin! Bunun yerine mum isiginda yemekleri, belirli olmasi ve “ev sahibi her zaman bana en iyi evde koltuk ve onlarin Alfredo Sos için ölmek üzere olan verir çünkü ben Mortini en Italian Restaurant seviyorum!” Bu, sizin kisiliginizi içine bunlari fikir verir, söylüyorlar, ama ayni zamanda saglar onlari sizinle onlarin ilk tarih öngörülüyor.

Gerçekten bir profil çeki düzen vermek ve bir ileriye dönük ortak gelen itirazlari kaldirmak için, size bir dostum içinde arayan konum kim hakkinda özel olmaya çalisiyorum. Onlar size varsayarak, esnek oldugunu biliyorum emin olun. Sadece ne gerçekten huysuzsun olup olmadigini “ben onlar beni ile elde kadar iyi verebilir alayci ve sevgi birisi degilim.”, “Ben bir mizah duygusu gibi”, deme

Bu uyumsuz olmak ve israf senin zaman olacaktir insanlardan temas olasiligini azaltmaya yardimci olur. Kimin profilleri size saygi ve yasam üzerinde kendi gerçekleri ve görünüm yerine tarafindan onlarin basarisi taklit insanlar bulmak için çalisin. Yakinda, Eger yeni biriyle bir ilk karsilasma için firsat ele geçirmek olacak.