Kiz arkadasim me_ terk – onu geri almak için nasil

Terk Baslarken hiç eglenceli ve size kiz arkadasi için derin duygular zaman kötüdür. Sadece zaman ve sabir alir – Ben geri eski kiz arkadasi almak çok mümkün oldugunu söylemek için buradayim. Hile çünkü seni terk olsaydi, o zaman onu geri kazanma açisindan önünüzde uzun bir yol var, ancak hiçbir durum mümkün degildir. Eger hayatiniza onu geri alma konusunda çalismak için denemek için gereken bazi seyler var.

sok faktörü
Ona dikkatini çekmeye için bu yöntemi kullanarak eski geri kazanan baslayabilirsiniz. Terk olmak onun hatasi ya da hata olsun, sadece sizin yollarindan hata gördüm itiraf. Eger berbat nerede oldugunu biliyor onu söyle. O size çok oldugunu kabul etmek ya da en azindan kismen suçlu bekliyor çünkü bu onu sok edecek. Seninle seyler üzerinde konusmak için daha istekli olacaktir, çünkü bu yöntem iyi çalisir.

uzun bir mektup teknigi
O size izin vermez çünkü durumunuza bagli olarak, sahsen veya telefonla eski ile iletisim kurmak mümkün olmayabilir. Bu durumda ise, oturup size onu ve iliski için degistirmek için haziriz nasil yani sira sorumlu kismen ne kadar ayrintili bir güzel, biraz uzun bir mektup, yazabilirsiniz. Mektuplar sahsen söylemek zor bulabilirsiniz seyler ifade için mükemmeldir. Çok düsünceli mektup yazin ve yine sizinle iletisim baslamak için emin olabilirsiniz.

daha fazla alan olusturmak
Eski kiz arkadasi daha fazla yer vermek için korkmayin. Eger nefes odasina verirseniz o size geri yolunu çalisabilir. Bir kez, ayri olmak seninle konusmak ya da bir mektup yazacagim görmek için onu temas denemek için ona yeterli zaman verdik. Yeterli zaman uzak ile, dogru onu aci duygularini kaybolur ve sorunlarinizi da çalisma daha iyi bir sans olacaktir.

Bu yöntemlerin hiçbiri yardim ederseniz, pes etmeyin. Hiçbir durum imkansiz ve asagida benim imza baglantiyi ziyaret ederek eski kiz geri kazanmis gibi normal kisilerin referanslari görebilirsiniz.