kiz etkilemek için nasil – onlari dans yapmak için 3 sihirli yollari ezgileri

Bu dönüsüm kadinlarin tür çaglardan beri yasamis bilmek eglenceli var. Çok iyi kadinlar tedavi ve yumusak ve güzel konusulan ama günümüze ve yas güzel adamlar son bitirmek için bilinen vardi beyler tercih için kullanilan Eski günlerde kadinlar. Bu zaman degisti görmek ve böylece kadinlarin tercih erkek türü var. Bu nedenle kiz sadece güzel davranis ve iyi kisiligi ile etkilendim degildir. Bu çok daha günümüzde gerektirir. Bir kadin etkilemek ve onun dikkatini çekmek için en çarpici bazi yollar kesfetmek için okumaya devam ……

Yerine olmanin ilginç çalisin ilgi-Bu onu kiz etkileyici gelince anlamak gerekir bir faktördür. Sen onun tüm ilgi ve bir sey ve onu mutlu etmek için her seyi yapmaya istekli hareket orada baska bir ortalama bir erkek gibi hareket zaman kiz çok etkilendim asla bakin. Kadinlarin günümüzde onlari ilgilenen erkeklere göre ilgilenen erkekler için gittigini görmek. Her zaman onun ilgi olmaktan çok kisiliginizi daha ilginç hale getirmek için kendinize çalismak ögrenin.

Çok kolay Genellikle erkekler ilk tarih veya ilk konusma kendisi hakkinda bir kiz her seyi söylüyorum sonunda olmayin. Eger sadece çok kolay ve o rica ediyorum ona bir sey söylerdim onu ??söylüyorum Bu sekilde. O ona cevap vermek zorunda buna gerek yok bir sey sorar olmadigini görmek. Biraz gizemli olmaya çalisin ve o dogrudan sorar her seyi cevap yok. Bu sekilde seni hakkinda daha fazla bilgi için ilgi olacaktir.

Yetenek-Mizah saniye içinde ilginizi herhangi bir kiz alacagi bir seydir mizah olun. Herkesi gülmek istiyor ve mizah sanatinin usta ögrenmek onlari bu nedenle güldüren kisi civarinda olmak istiyor bakin.