kiz olsun

Kiz nasil 3 basit ipuçlari. Eger kiz gerçekten kolay nasil biliyorsaniz, hayatta her sey aramak baslar! Güven bana. Önce bir kiz nasil ögrendim, hayatimi 3 saniyenin altinda 0’dan 60 gitti!

Bu Sakin olun:

Eger onun gibi ve onun sizin gibi istiyorsaniz, o aciliyet hissediyor emin olun. Bu yüzden arkadaslari esit önem vermek, bu onun o sadece orada baska bir kiz oldugunu hissettirecek. Bunu yaptiginizda, onu ego zarar olacak ve sonra o sizden daha fazla dikkatini çekmenin çalisacagiz. Evet, simdi o saniye içinde sizin gibi nasil kolayca görebilirsiniz.

Bunu üzerine etmeyin:

Peki bu büyük çalisir, komik ama adamlar gelebilir. Bu yüzden bu sekilde planlamak, onu bu kadar ilgi yok göstermektedir. Sadece onu takip ve kötü onun ihtiyaç oldugunu ona göstermek eger o pahali hareket edecekti. Genellikle kizlar onun ilginizi olmak alma sansinizi bozma, sen sap onlari eger korkuyor ve tahris. Bu genel ilgi kivilcim ve o aninda gibi olacak.

Anahtar tabii güven oldugunu:

Kadinlar genellikle her konuda kendi rizasi aramak gibi adamlar tercih etmiyorum. Basindan itibaren size kararlar alma yetenegine sahip ve çok güçlü iradeli oldugunu kanitlamak zorunda. Size bir izlenim yapmak için çok çalisiyoruz görürseniz o zaman kapali yazilir. Böylece iç gücü görüntüleyerek deger göstermek önemlidir. Kadin sürpriz ve aptalca konularda onun onay bekleyerek bu sikici yapmazlar.