kizlar istediginiz adam olmak nasil

Bir kiz kadar yürüyüs ve onu sorma fikri size sinir ve mide hasta hissettiriyor? Onunla konusmak için psiko kendinizi yapmak ama su aslinda geldiginde bir araya kelimeler koymak degil ya da belki de hiç planiniz ile devam edemez? Reddedilme korkusu rahatsizlik sonuna kadar çalisan adamlar gerçekten ne istedigini söylemeden bir kiz yürüme mesafesinde olan büyük yollarindan biridir.

Zaman çocuklar çogu bile basladim önce onlar gibi bir kiz bugüne çalisirken uzak yol gösterecektir. Onlar ile devam edin ve onunla konusmak istiyorum ama sadece bunu yapmak için kendilerini getiremiyor.

Biz her ne korkusu (ret) arasinda bir fark oldugunu fark, ve aslinda bir kiz size söylediklerine rahatsiz veya sok sahip olmalidir. Reddedilme korkusu aslinda yok. Bu, ne olabilecegini bir hayal aldaticidir. Gerçek ret ile basa çikmak için çok daha kolaydir. Bir kiz ilgi degilse o genellikle gibi bir sey diyecek “sayesinde, yok.” O bile istedi memnun olabilir.

Kizlar istediginiz adam olma yolunda ilk adim reddedilme korkusu için vermek degil etmektir. Bilgi güçtür ve bunun için gitmek ve o seni seviyor ya da ileriye tasimak ve onunla bir dostluk insa etmeye baslarlar veya bir baskasi aramaya baslayabilirsiniz olup olmadigini ögrenmek zaman. Gerçekte biz olmak kadar kötü degildir unutmayin.