kolayca online tanisma siteleri dolandiricilik önlemek için nasil

Birçok kisi bir noktada ya da bazi dürüst olmayan bir kisi karsilasabileceginiz baska çevrimiçi korku kalma. Kalma dolandiricilik en sik durumda para etrafinda döner, tarih, güven kazanir size sempatik hissettirmek için bir bütün hikayeyi kurar ve sonra nakit ister. Bu kalma dolandiricilik tipik bir türüdür. Ancak, son zamanlarda, orada çevrimiçi çikiyorsun kisiden degil gelir orada yeni bir tehlikedir, ama sitesinden ara sohbet oldugunu. Online dating sitesi dolandiricilik bir gerçektir, ve pek çok kisi sözde iliskiler rüzgar toz oldugunu gerçeklestirmek için geldim.

Nasil online sitesi dolandiricilik mümkün çikiyor? Psikolojik bu, insanlarin daha büyük siteler tarafindan çekici hissediyorum, normal konusma. Daha fazla kullanici, daha fazla ücret site için her ay anlamina gelir, bu yüzden, bu sitenin herhangi bir ziyaretçi için daha büyük görünmesi için sahte çekici profilleri gönderin. Online tanisma siteleri dolandiricilik Bu tür kendi e-posta almak gibi, ilgili kisiler tarafindan çok geç fark edilir, ve aslinda birine sohbet. Bütün tarih bir bütün aldatmaca olabilir ve sadece iliski bir yere gitmiyor oldugunu görünce bir sey yanlis giderse hissediyorum. Ve o zaman bile, çogu insan ugrasiyoruz bilmiyorum.

Bu online tanisma siteleri dolandiricilik önlemek için neler yapilmasi gerektigini merak olmalidir. Bunu yapmak için ilk yolu, dikkatli bir sekilde tanisma siteleri seçerek geregidir. Eger göndermeden profil ve birkaç fotograf bir parçasi olarak biyografik deneme gerektiren arayin. Eger bir büyük tarih bulursaniz, fotograflar için sormak ve onlarin kalitesini kontrol, kisinin bir model gibi görünüyorsa, bu ciddi soru isaretleri artirabilir. Ayrica online dating sitesi dolandiricilik önlemek için en iyi yolu örnegin Skype gibi, birbirlerine duymak saglamak Video kameralar ve bazi iletisim yöntemleri kullanmaktir.

Bir tanisma siteleri üzerinde bir deneme üyeligi satin alarak güvenli tarafta kalmak. Deneme süresi sona geliyor sadece harika tarih alirsaniz, dikkat, bir online tanisma siteleri dolandiricilik, üyelik yenilemek veya yükseltme yapmak için kullanilan bazi aldatmaca olabilir. Posta kutulari yoluyla iletisim kaçinin, aksi size oldugunuzda tarih çok ciddi olmak, bir telefon numarasi ve bir adres elde edilmesi, ve aslinda telefon cevaplama birisi olup olmadigini kontrol edin, ve. Insanlar sadece dediler oldugun her seyi güvenmemeyi bilselerdi online tanisma siteleri dolandiricilik çok önlenebilir.