Mükemmel bir online profil olusturmak için 3 ipuçlari

Amacimiz bizim hayatimizda istediginiz ve ihtiyaç kisinin türü çekecek mükemmel bir çevrimiçi profil insa etmektir! Burada ana 3 ipuçlari …

1. Profilinizi kurmadan önce, size aradiginiz tam olarak ne bildiginizden emin olmalidir. Eger rahat bir sey mi ariyorsunuz? Uzun mesafe iliskisi ile ilgili almak için karsi çikiyorlar? Belki de sadece “yararlari” ile yerel bir, rahat iliski istiyorum. Devlet açikça profilinizde. Bu sadece evlilik için arayan insanlar, ve veya uzun mesafe iliskileri e-postalari almanizi engelleyecektir.

Yani, mükemmel bir online profil olusturmak için ilk ucu aradiginizi net ediliyor.

2. Ben yeterince söyleyemem … Sizin Fotograf … Sizin Fotograf … Sizin Fotograf profilinizin çok önemli bir parçasidir. Bir fotograf ya “yapmak” ya da çevrimiçi profil “break” olacaktir.

Gerçek olabilir, ama olabilir “en iyi” gerçek olmasi! Normalde makyaj yoksa, bir “sihir çekim” almis etmeyiniz. Bu gerçek gibi olmayacaktir. Bu “dogal görünümlü” makyaj ile yüz vurgulamak olabilir. Eger makyaj uygulamasi konusunda emin degilseniz, sadece yerel magaza makyaj sayaci ziyaret edin. Onlar zaman ayirin ve bilmeniz gerekenler size ögretecektir.

Çocuklar, normal trasli temiz ise, simdi “sen” olmayan bir sey denemek için zamani degil.

3. Profilinizi Deneme “kim” ile ilgili sorular soracaktir. Bu sorulara göz ardi etmeyiniz. Bu bir iliski için çok mesgul oldugu mesaji gönderecegiz.

Bu mükemmel bir profil olusturmak için ana 3 ipuçlari. Eger ileri “en iyi yüz” koymak için biraz daha fazla zaman aldi memnun daha fazla olacaktir. Baslayin …! Senin için heyecanliyim!