nasil bir kiz almak – dogru kadin çekmek için ipuçlari

Bir kiz almak istiyorum Çogu erkek gerçekten sadece HERHANGI kadin ariyor degildir. Ben, bu standartlari düsük oldugunda bir kiz almak çok zor degil yani, öyle mi? Sen civarinda oldugu çekici ve eglenceli hem de bir kiz arkadasi çekmek mümkün olmak istiyorum, ve bunu gerçeklestirmek için banka kirmak zorunda istemiyorum.

Bazilari için, bir kiz arkadasi almak yapmak için dünyanin en zor seylerden biridir. Ve digerleri için, neredeyse çok kolay. Ne fark ve ne deneme yanilma ve ret yillar içinde gitmek zorunda kalmadan bir kiz almak nasil emin olmak için ne yapabilirim?

Dogru kadin çekmek için bazi ipuçlari:

1. Eger gerçekten bir kadin ne istediginizi bilmeniz gerekir.

Ben kadinlarin zaman tüm kalma ve toplanti ile mücadele adamlar konusmak, ve ben size söylemek zorundayim, çogu gerçekten ne istediklerini bilmiyorum. Bildikleri hayatlarinin bir kadin istiyorum, ama bunun ötesinde, gerçekten ne nitelikleri, ne özellikleri, ya da gerçekten çekmek isteyen baska özellikleri tanimlayamazsiniz. Size bir kiz arkadasi çekmek istiyorsaniz, o zaman tür ne gibi hakkinda özel olmak zorunda, ne açar, ve kadin tür gerçekten rüya kiz ne olacagini.

2. Sen FEAR olmayan kadinlarin yaklasim edebilmek için var.

Simdi, bu adam bir sürü için zor bir soru. Bazi erkek bir kadin onlara ne düsündügünü hakkinda daha az bakim olabilir ve bu yüzden gerçekten ret ile ilgili hiç bir korkulari yok. Bu korku var DO Ama, bunu üzerine almak ve kadinlar yaklasan baslatmak mümkün olmalidir. Muhtemelen biri için Hayalinizdeki is uygulamak ilk kez kara gitmiyor gibi, ayni zamanda rüya kiz denemek ilk kez karsilamak için gidis degildir. Eger olanaklar AÇIK, böylece yaklasim yapmak mümkün olmasi nedeni budur.

3. Bu sarsilmaz güven olmasi gereklidir.

Bu genellikle alfa erkek güven olarak tarif budur. Bu tereddütsüz, sarsilmaz oldugunu. Bu bir kadin ret ilk belirtileri de patlama almazsiniz. Çünkü, sana söylemek zorundayim, bazen kadinlar okumak zor olabilir. Sen o hissediyorsun olmadigini düsünebilirsiniz, ve sonra aniden öyle. Onu da bu degisikligi görmek için olsun önce Tabii ki, bu size güven herhangi kaybetmek, o zaman muhtemelen ondan uzak çeker. Bu alfa erkek güven olusturmak ve bu hiçbir sey faz gibi görünüyor bu yüzden nasil kesfetmek gerekiyor.