nasil çekim yasasi sizin kalma basarisi yardimci olabilir

Popüler literatüre göre, ‘çekim yasasi’ sizin arzu herhangi bir sey almaniza yardimci olabilir. Bu hayallerinizdeki kadin içerir! Sadece ideal arkadasi (ve hayal) için isterseniz çok “uzman”, dedi kadariyla, o sihirli görünür.

Ama bu gerçekten yapilabilir? Peki sormak için oldukça önemli bir soru.

Geçen gün popüler kitap “The Secret” okuyordu. Bu kitabi gereksiz bilgi bir sürü içerir düsünürken, senin kalma yasam yardimci olabilir listelenen birkaç ilkeler vardir. Ne yazar ele Çekim yasasi size rüya kadin karsilamak da dahil olmak üzere, yasamin disinda istediginiz elde etmenize yardimci olabilir nasil oldu.

Eger çekim yasasi asina degilseniz Simdi, sonra bana ders kitabi tanimi saglamak için izin:

Bir kisinin düsünce (bilinçli ve bilinçsiz), duygulari, inançlari ve eylemleri ilgili olumlu ve olumsuz deneyimleri çekmek söyleniyor temelde bu istatistikleri “onlarin enerjik titresim rezonans ile.”

Diger bir deyisle bu cazibe inaniyorsaniz sizin hakkinizda ne düsündügünü almak anlamina gelir. Sonuçta düsünceler sonucu belirler.

Ayrica bu 4 kurallari izleyerek Çekim yasasi uygulayabilirsiniz:

1) ne arzu bilin ve bunun için evrenin isteyin. (“Evren” Tanri’nin enerjinin bilinmeyen bir kaynaktan bir sey olabilir belirten, genis bahsedilmektedir.)

2) cosku veya sükran gibi büyük bir duygu ile istenilen sey üzerine düsüncelerinizi odaklanin.

3) hissedin ve arzu nesnesi yolunda gibi davranir.

4) aldiktan açik olun.

Simdi soru nasil kendi partner hayatiniza Çekim Yasasi basvurabilir mi? Peki bu kadar basit. Eger temel kiraci etrafinda degistirmek ve onlari kendi kalma yasam için geçerli yapmak zorunda tüm.

Eger yukaridaki 4 kurallari almak Yani, Arkadaslik Çekim kendi kisisel Kanunu su sekilde görünecektir:

1) mükemmel bir kadin senin fikrin formüle

2) Bu mükemmel bir kadin düsünün ve mükemmel onu tarif

3) onu çeken ve sonuçta bastan çikarici, kendinizi toplanti onu görmek için görsellestirme kullanin onu

4) belirli yerlere git ve onu karsilayabilir firsatlari aramak

Ben sahsen Çekim Yasasi gerçek dünyada çalismiyor inaniyorum, açikça ideal kadin belirlemek önemlidir. Mükemmel bir o gibi ne görüntü ve onun kisiligi olusturabilir, o zaman onu karsilamak için aslinda oldukça kolaydir kesfedeceksiniz.

Sorun hayalinizdeki kadin bulmakta zorluk eger öyleyse, o zaman bu basit egzersiz izlemenizi öneririz. Sasirmis olabilir ve onu karsilamak olabilir!