nasil eski yeni iliski ile basa çikmak için

Yani sadece eski bir iliski içinde oldugunu fark ettik. Muhtemelen daha öncekinden daha harap edilir. Ben tamamen anlamak ve senin için hissediyorum. Muhtemelen tüm umut sizin eski geri almak için nasil kayip oldugunu düsünüyorum. Bu degil. Bu makalede nasil bu yeni basa gelistirmek ve bunu bitmedi umut vermek için size göstermek için gidiyorum.

Öncelikle, sunu söyleyeyim: eski biriyle ise, o zaman bir canlanma iliski oldugunu sansi vardir. Ve ribaund hemen hemen hiç çalismaz. Aslinda bu iyi bir sey OLABILIR.

Muhtemelen “ne demek istiyor?” Eger eski hala sizin için duygulari olabilecegini hissediyorum eger Eh, o “seni elde” için bir yol olarak ribaund kullaniyor olabilir, soruyor. Simdi ilk basta bu kötü görünüyor. Ama bu isik koymak: En ribaund çalismaz ve sansini bu yeni kisi yaklasik olarak iyi degil bulunmaktadir. Bu durumda o çim diger tarafta daha yesil degil fark önce, uzun sürmez.

Peki ne yaparsiniz? Bazi ters psikoloji yapmak. Seni üzerinden almak için çalisiyor oldugundan, onu size onunla Tamam oldugunu bildirin. Sadece onu çagiran gibi, yolumdan gitmez. Eger kamu onlari görürseniz Bunun yerine, ona mutlu oldugunu onun için mutlu ve memnun oldugunu bildirin.

O gerçekten mutlu degilse, bu olacak:

A. suçlu hissediyorum olun
B. onu daha iyi oldugunu fark olun
C. ona hareket için gidiyoruz düsünmeye baslarlar olun. Kalici olarak

Eger eski hayatlarinda baska biri, çünkü Yani, üzülmek yok. Ben tarif ettigim gibi bunu düsünüyorsaniz, o zaman iyi olacak.

-Frank