nasil geri benim kiz arkadasim almak için – gereksiz engeller olmadan benim eski kiz arkadasim geri almak için nasil

Belki de zaten kiz arkadasi ile kirik ama yine de onu ve sevgilisi onu çok için bakim. Bu nedenle, yaninizda onu geri almak için nasil düsünüyor.

Kesinlikle geri kiz alabilirsiniz hiçbir garanti varken Peki, size basari sansinizi artirmak böylece alabilecegi kesinlikle önlem vardir. Sen önünde gereksiz engeller olusturmak istemiyorum.

Geri kendi kiz almak için çalisirken çok çocuklar karsilastigi sorun sudur:

Onlar durumda onlara yardim yok bazi hatalar yapmak egilimindedir. Bunun yerine, bu hatalari durumu daha da kötülestirebilir.

Neyse ki, zaten bu hatalari bazi yapmis eger hala, durumu düzeltmek için yapabileceginiz seyler genellikle vardir.

Geri onlarin kiz almaya çalisirken erkekler muhtemelen yapabilecegi hatalar oldukça çok sayida vardir. Bu makalede, biz ben numarayi kaçiniyorum gereken bir hata olduguna inaniyorum ne tartismak zorundadir.

1) çok kez kiz arama

Bu en yaygin hatalardan biridir. Belki asagidaki resimde daha anlasilir hale getirecek.

Susan Tom ile kirmaya karar verdi. Tom çok üzgün ve o Susan ile ayrilmak istemiyordu. Yani, yaptigi bir sonraki sey Susan çagirmaktir.

Peki, Susan telefonu açmadi. Aslinda, o bilerek Tom kaçinarak gibi görünüyor. Susan telefonu açmadi, çünkü Tom panik basladi. O o telefon almak umuyor, tekrar tekrar arama Susan devam.

Tabii ki Tom basarisiz oldu. Bu tekrar ve tekrar arama çaresizlik bir isareti oldugu için önlemek istiyorsaniz bir hatadir. Eger geri kiz almak için daha zor hale getirecek gibi umutsuz oldugunuzu kiz göstermek istemiyorum.