nasil sizin eski geri kazanmak yok – eski ile birlikte geri alma

eski tamamen görmezden ise sizin eski geri kazanmak için nasil? Hatta benim eski konusmak için sans eger benim eski geri kazanmak için bir olasilik hala var mi?

Yukarida açiklandigi gibi Belki durumla karsi karsiyayiz. Sence de, durum su anda oldukça kötü görünümlü olsa bile, bu kadar kötü olmayabilir. Bize de bu sekilde bakalim. Sen eski Artik görmezden olabilir, ama bu eski sonsuza kadar görmezden anlamina gelmez.

Genellikle, eski görmezden neden nedenleri vardir. Belki de, ilk sizin eski ile kirik var ne kadar bakmak gerekiyor.

Eger sadece eski ile kirik varsa, bu sizin eski önlemek için çalisiyor genellikle sasirtici degildir. Sizin eski önlemek için karar neden Ilk olarak, eski henüz yüz hazir olmayabilir, olmasidir.

Sadece kirik varsa Aslinda, muhtemelen ona / onu iletisim için iyi bir fikir degildir. Ilk olarak, muhtemelen oldukça simdi üzgün duygu vardir. Mevcut duygusal durumu ile, yapmaniz ya da eski için yanlis seyler söylemek ve durumu daha da kötülestirebilir için kolaydir.

Bu her ne pahasina olursa önlemek istediginizi kesinlikle. Bu (her iki is arkadaslari veya sinif arkadaslari oldugunu varsayarak) eski karsilamak için gerekli olmadikça nedenle, su an için onu / ona temas çalisin.

Onu / ona biraz alan ve üzerinden seyleri düsünmek için zaman vermelidir. Aslinda, ayni zamanda çok araciligiyla seyler düsünmek için bu zaman ve hizda gerekir. Bu, daha objektif iliskiniz bakmak saglayacaktir. Bir kez, bunu düzeltmek ve böylece eski geri kazanmak için sansinizi artirmak için daha iyi bir konumda ne iliskide neyin yanlis gittigini olacaktir anlamaya.