neden erkekler yok oldu – erkek birakin yapmak 3 nedeni

Eger erkek yok oldu neden bilmek ister misiniz? Bir korku filmi bir arsa benzer bir sey bir ask hikayesi iliski dönüs yapar biliyor musunuz? Onu aniden asik kalkmak kilan bilmek ister misiniz? Eger erkek bir çok kez tarafindan birakilmis kadin biri iseniz, o zaman bu yazi sizin için okumasi gerekir. Bu makalede, kirik bir kalp ile birakarak, erkek aniden kaybolur neden üç üst ana nedeni ele alinacak.

Sorun degmez

Negatif pozitif agir basar, çünkü erkekler terk neden ana nedenlerinden biri. Aniden o iliskiniz hala sorun deger olup olmadigini kendisine sormak zorunda kaldim bir kavsak ortasinda kendini buldu sansi vardir. Muhtemelen sizinle kalma artilarini ve eksilerini bir zihinsel listesini yapti ve eksilerini liste sadece uzun kostu kesfetti. Tabii, fikrini konusmaya alir, ama bu her hafta çok sayida argüman anlamina gelir. Belki de sizden övgü bol alir ama ayni zamanda delicesine kiskanç. Belki de ikisi birlikte çok fazla zaman harcamak ama simdi arkadaslariyla takilmak için yapamaz.

Takdir ya da ona saygi yok

Onlar hesaba katilmayan ya da sizin tarafinizdan saygisizlik hissediyorum çünkü erkekler yok neden baska bir nedenidir. Iliskinizi geri düsünmeye çalisin. O hiç karmasik bir yemek pisirmek için bir çaba yapti ve bir kez bile ona övgü ya da tesekkür degil mi? O zorunda olmasa bile o isten her gün sizi almak, ama onun degerlendirilmesi için ona tesekkür degil mi? Bir süre için issiz olan ve daha fazla onu tembel bir serseri arayarak onun moral düsürmek mi? Kisacasi, bunu fark etmemisti bile ona zarar bazi seyler yapmis olabilir var.

Kendinizi gidelim

Erkek yok neden son ana nedeni kendi kiz kendilerini gidelim gibi görünüyor zaman oldugunu. Eger tek iken, muhtemelen rakam, giyim, makyaj ve genel fiziksel görünüm dikkat. Simdi bir iliski içinde oldugunuzu, bu tembel ve kayitsiz almak kolaydir. Belki de ayaklari üzerinde saç büyümeye ya da abur cubur ile yüzünüzü doldurma edilmistir saglar. Söylemeye gerek yok, bu, o seni seviyor ne kadar olursa olsun bir adam kapatmak için kesin yolu vardir.