neden eski kiz geri almak için alisilmamis tekniklerini kullanmalidir

Ben bu sistemde benim pençeleri var önce, ben sizin gibi oldu … dertli, depresif, hatta paramparça … Bir dagilmasindan sonra. Hayatim karmakarisik gitti, ben bile neredeyse benim sorunlari çözmek için denemek için alkol döndü! Bu sadece size bildirmek için, her sey bir bit yardimci olmadi. Ben bir karisiklik oldu. Telefon benim eski kiz arkadasim olacagini umuyordum çaldi her zaman atlama. Onu onun için benim ölümsüz ask ilan mesajlari ve sesli her türlü gönderdi ve ben bir sey, onu geri almak için her seyi vermek nasil! Ben acikli geldi olmalidir.

Inan bana, ben iliskimizi tasarruf ötesinde oldugu gibi duygu, ayni durumda oldu. Neredeyse umut vazgeçmis ve havlu atti vardi. Ben bir adamin acikli bir kismini gibi hissettim.

Sonra, bir gün is benim “durum” hakkinda ve hatta benim is performansi etkileyen oldugunu benim bir meslektas konusuyordu. (Onu ok düsünmeye tutamadi! Bu kiz benim için çok önemliydi!) O tür bana bir siritma verdi ve TW duymustum sordu Jackson. Simdi, ilk basta, bu tür bana bir saka gibi geldi. Ben güldü ve “Hayir, dostum, ben ciddiyim … Ben kiz geri almak için nasil anlamaya ihtiyacimiz var” dedi. O ciddi oldugunu ve Jackson hayatin her kesiminden dünya ve toplanti kisi seyahat Deniz Kuvvetleri yillarinda çok iyi iletisim becerileri gelismis oldugunu söyledi. Simdi biraz daha inandirici geldi.

Daha sonra o gece, ben bu tekniklerin gerçek olup olmadigini görmek için Jackson sitesini kontrol etti. Video ifadeleri, yazili ifadeleri, ben bile isteyebilir daha fazla kanit vardi. TÜM onun sistemi savunan internet ASIRI kisi vardi. Diye düsündüm, cehennem neden, ve bir deneyin verdi. Bu siradisi oldugu için çalisir bu sistemlerinden biridir. Kadinin zihin GELENEKSEL degil, neden yöntemlerinizi onu geri kazanmak için olmalidir? Gerçekten kiz geri almak için bilmek istiyorsaniz, o TW deneyin Jackson’in “Up yapma Magic”. Ben kesinlikle% 100 eser inanmiyordu eger bunu onaylamasi benim günün zaman kabul etmedi!