Nevada yilinda flört ederken yerlere gidebilirsiniz

Nevada Amerika Birlesik Devletleri bir durumdur. Bu 7. büyük devlettir. Bu durum çogu bir çöl alanidir. Nevada baskenti Carson denir. Çünkü burada bulunan gümüs mevduat miktarinin Gümüs Devlet takma oldugunu. Bu Amerika Birlesik Devletleri’nin bati bölgesinde yer alir. Carson onun baskenti olmasina ragmen, Las Vegas bu durumda en büyük sehridir. Arkadas eglenmek ve orada tüm eglence yerleri kesfetmek için bir zamandir. Her türlü çevre ve birbirlerinin dünya paylasimi birbirlerini tanimak için bir zamandir. Eger dostum yerlerde gitmek onlarin olacak da ilginç ve bulur. Eger Nevada kalma iseniz, birçok ilginç yerlere gidebilirsiniz.

Eger sampanya ve piknik sevgi ve Nevada kalma iseniz, Kanyon gidebilirsiniz. Harika bir sampanya piknik için Grand Canyon sizi asagi çekmek olacak bir helikopter vardir. Ayni zamanda çok ilginç Helikopter üst Nevada harika manzarasini görmek için alacak Grand Canyon uçarken ne, daha fazladir. Ayrica bir roller coaster ya da kasirga kasirga bir yolculuk Las Vegas Mini Gran Prix alabilir. Saf eglenceli ve bu sürmek almak için heyecan verici oldugunu. Çünkü Ayrica, sizin ve arkadasi gibi emin oldugu bir iklim kontrollü eglence var Aventuredome ziyaret içeri Eger seyahat oldugunu büyük hiz heyecan bu yerde duygu çikmak olacaktir.

Eger Nevada kalma iseniz Kayip kent müzesi veya kayit Guinness kitabi var Kayit müzenin Guinness Dünya gidebilirsiniz. Ayrica bölgede botanik park veya diger parklari ziyaret edebilirsiniz. Bu tehlike altindaki kedi, sempanze, konusan papagan ve flamingolar sahip hayvanat bahçesi Botanik parka gidebilirsiniz. Ayrica bu hayvanat bahçesinde yasayan zehirli sürüngenler var. Hayvanat botanik parki içinde bitki ve hayvan iki yüz çesidi vardir. Yangin devlet park vadisinde de gidip bir göz oldugunu Nevada baska bir yerdir. Bu yangin gibi görünen kum tepeleri güzel olusumlar vardir. Bu çok güzel.

Eger Nevada kalma iseniz Sevdigine bir seyir için gidip seyir saglayacak güzel manzara görmek ayni anda birbirlerinin sirket tadini çikarabilirsiniz. Sen Mead Gölü Cruise alabilir. Bu yolculuk ayni zamanda iyi yemek vardir. Onlarin sizinle deposunda büyük seyler görmek için bu seyir almak gerekir. Her iki Star Trek seviyorsaniz, Star Trek gidin ve aslinda dünyanin gelecekte nasil görsellestirmek görebilirsiniz. Tüm Star Trek sevenler için eglenceli bir yer. Star Trek gibi olmayanlar hala bu konuda her ne oldugunu bilmeden eglenceli olacak.