o 40 … ama hala tek

Onun single durumu ertelemeye yok. 40’li bütün büyük seyler adamlar sunmak zorunda göz atin.

Okudugunuz her sey inanmiyorum. Erkekler 40 açtiginizda, almak her parlak dergisi + yasindaki erkek kadar partner gider gibi riskli önermeler neden 40 açikliyor. Görünüse göre, onlar da yasam yalniz için kullanilir ve taahhüt veya samimiyet sorun gelistirdik. Tüm bu olumsuz konusma ile, tek kadin 40 yasindaki bir adam mükemmel bir yakalama yapan tüm iyi katkilari unutma hata olur.

Sadece endise kendilerini vardi, ve eski aliskanliklari kirma biraz sinir bozucu olabilecek büyük nedeni Tamam, emin bu adamlar, muhtemelen yollarla biraz ayarlanir. Ancak, pozitif düsünmek, bu adamlar iyi kendi kisisel ve ev isleri yönetmek için deneyimlidir. Büyük olasilikla, onlar, bakimli bir ev tutmak kendi çamasir yikamak, onlar bitirdikten sonra bulasiklari temizlemek, faturalari ödemek ve kitap dengelemek mümkün olacak.

Bu adamlar kendi el her dakika tutmak için size güveniyor ve Anne kendi standi olmak için gidis degildir. Tabii ki, ancak, eger adam 40 olur ve hala evde yasayan ve o 10 yas iken ayni yatak odasinda o tuttu, bu makalede her seyi geçersiz ve hükümsüz hale gelir.

Eger partner düsünüyorsaniz adam son 20 + yil için tam bir münzevi olmustur sürece, muhtemelen kadinlarin iyi bir çesitli deneyimli ve çesitli single kaynaklarindan çogu tanisti. O bar, kör tarih ve online tanisma siteleri de, is yerinde, arkadas araciligiyla kadinlar bir araya geldi ediyor. O deneyimi bir yeri vardir ve muhtemelen yanlis kadinla olmak onun zaman harcamak istemezsiniz.

O kariyer odakli ve mali güvenlidir. Birçok erkek 20’li ve kariyer insa 30s geçirmek ve sik sik iliskileri gibi seyler arka yazici koymak almak için devam etmesini saglayabilirsiniz. Ama simdi, kariyeri onun için amorti ve o kisi ile oturmaya hazir. Hepimiz 40 yasindaki erkek zengin, ancak onlarin çalisma hayati içine yerlesmis olmasi muhtemeldir ve memnun oldugunu söylemiyoruz.

Bu adamlar aslinda, 20’li ve 30’lu yaslarda erkeklerin 40 sey yasindaki erkeklere göre esleri hile çok daha muhtemel oldugunu önermek için bilimsel kanit yoktur, arkadaslik için baska bir yere bakmak için çok daha az olasidir. Erkeklerin çogunlugu genellikle geç 30s erken 40s kadar erginlik çagina erismeniz ve harika bir kadin hayatini katki ne için minnettar olmasi daha muhtemeldir yok.

TV’de büyük oyun izlerken ve kadin sevgi dolu, is – Bu yas grubunda, bir adam genellikle sadece get-up-and-go belirli bir miktar olacaktir.