o ilk tarih ilk izlenim tavsiye

Ilk tarihleri ??zor durumlardir. Çogu kez, onlar aci garip bir türlü olmuyor olabilir. Peki ne yaparsiniz?

Sizin ve tarih dogru yürüyerek baslamaniza yardimci olacak ipuçlari kalma bir liste nelerdir izler:

– Birbirlerinin evinde karsilamak ve kendinizi sürücü denemek için çalisin. Bu erken tarih bitirmek istiyorsaniz, tuzak olmayacak böyledir. Bu da ya da degil tarih davet darbe önlemek yardimci olur. Yasadiginiz yerde tarihinizi bilemezsiniz ve bu bazi kötü taciz kabusa dönüsüyor bir tarih önler, ayni zamanda, kendi araç olan sizin güvenliginiz konusunda endiselenmenize gerek yok demektir.

– Mümkün oldugunca basit tarih tutmaya çalisin. Ilk tarihlerde gergin sinirler üzerinde getirebilir. Gergin sinirler ve karmasik planlari karismaz. Sadece kolay ve keyifli bir hale getirmek.

– Erkekler, ilk bitis tarihi denemek ve kibarca bunu, olsa Ilgilendiginiz göstermek emin olun. Bu öne çikmasini saglayacaktir.

– Kadin, kiskirtici ya da çok seksi bir sey giymem. Bu son eski bir klise ama ilk izlenimler gibi geliyor. Sizin tarih bakmak nasil ve nasil davranmasi disinda, hakkinda hiçbir sey bilemezsiniz. O yüz degeri almak ve ona olan kisi tür yapmak istediginiz bir sey degil ne yanlis bir izlenim veren olacaktir.

– Deneyin ve emin ve giyen rahat ortaya koyuyor giysiler giymek. Bu etrafinda bu gerginlik bel veya kasintili kravat endisesi olmadan yeterince rahatsiz olacaktir.

– Erkekler, tarih için nereye hakkinda özel olmaya çalisiyorum. Bu bütün mesele daha rahat hale getirecek ve ne olacagini ve ne giymek için tarih hazirlar. Bir fast food eklem için bir kokteyl elbisesi giymek kesinlikle çikti!

– Kendisi / kendisi hakkinda tarihinizi sorun. Tarihinizi tanimak Saglikli bir ilgi onu / ona göstermek için iyi bir isarettir. Bu onu / onun hakkinda bilgi ve ilginç bir kisi olarak tarih düsünmek istediginiz anlamina gelir. Unutmayin, en ilginç conversationalists baskalari hakkinda sormak olanlardir. Büyük konular is, hobi ve spor vardir. Sadece isik ve konusma tutun.

– Parfüm veya kolonya abartmak çalisin. Çok güçlü ve kokusu oldukça rahatsiz edici olabilir. Bu koku ile sersemlemis tarih ile bir aksam tamamlamak için çok zor.

– Gargara önemlidir. Ayrica, dis firçasi ve yemek eger nane birkaç getirmek.

– Ve her zaman unutmayin … eglenmek ve kendiniz olun!