Ona bir sey yapmak için olsun – senin adamin arazi 3 sasirtici ipuçlari

Hiç bazi kadinlar çocuklar onlar için bir sey yapmak için almak nasil merak ettiniz mi? O size çekici bu degil gibi mevcut adam hareket ediyor? Onu nasil her zaman istediginiz alabilirim? Zaman çocuklar çogu çok sik ya da kolayca asik yasiyor düsmez. Bir kadin hizlandirmaya ve ona deli gibi asik düser ise ona bir sey yapmak için ögrenmek gerekir. Iste bu özel adam inis için üç ipuçlari ve o sizin için her seyi yapmaya razi olacaktir.

Bakmak ve muhtesem hissediyorum.

Çocuklar otomatik olarak iyi görünümlü kiz çizilecektir. Bu onu size asik olmasi için muhtesem kapak kizi olmasi anlamina gelmez. Eger çekici noktalari öne ve fark yapmak zorunda kalacaktir. En iyi varlik almak ve onlari sizin için çalismasini saglamak. Büyük bir etek ya da kisa senin o düzgün bacaklarini göstermek olacaktir. O var baska ne kesfedebilirsiniz görmek için orada olacak. Eger onun dikkatini ve cazibe var bir kere onu bir sey yapmak için alabilirsiniz.

Herkesin görebilmesi için ona güven giyer kiz ol.

En iyi görünümlü yeni boyutlara kendinize olan güveninizi artiracaktir. Bir kadinin en iyi görünüyor ve ona güven gösteriyorsa Erkekler sizin için her seyi yapacagiz. Esyalarini gösterin ve onu daha fazla istiyorum olun. Eger sicak oldugunu düsünüyorsaniz, o olacak.

Onu tutmak ne gizemleri tahmin tutun.

Almak zor oynayarak bir sey yapmak onu. Eger o size sordugunda programiniza kontrol etmek olacaktir söyle. Harika bir hayatim var ve o bunun bir parçasi olmak istiyorsa o hayatiniza bir yol bulmak zorunda kalacaktir.