ona istedigi biliyorum izin – Eger ilgileniyorsaniz ona dogru yolu

Sonunda bir adam var ve onu size ilgileniyorsaniz bildirmek istiyorum? Onu size ilgileniyorsaniz bildirmek için çalisiyor ama bu onu karisik sinyaller gönderiyorsun gibi görünüyor? Eger fark bir adam almak zorluk yasiyorsaniz, yalniz degilsiniz. Birçok kadin bir adam o karisik sinyaller göndermeden ilgileniyor bildirmek için nasil emin. Bu makalede, onun en isteyen bir adam bildirmek için üç ana yöntem verecektir!

1. alay:

Çok fazla alay veya sert alay bir adam sadece adisin yapmak mümkün olmakla birlikte, ince alay ona ilgilendiginiz bildirebilirsiniz. Övgü ile çok fazla dus kendisine sahte olma düsünüyorum yapacak, bu yüzden biraz alay ile buz kirmak!

2. flört:

Flört kesinlikle bir sanattir. Iyi bir flört adamlar onun üzerinde düsme var olabilir. Flört sirri güvendir. Flört için bazi kolay yollari göz temasi, gülümseme yapmak, ya da bir el sikisma uzatmak için vardir. Ikiniz yüksek bir yerde konusurken, normal bir sesle konusun. Yakin yalin onu. Eger konustugunuz kolunu veya el dokunun. Bunlar sadece güvenle flört nasil birkaç örnektir!

3. Onu takip edelim:

Erkekler kadinlardan pesinde ASK. Yani, ona izin. Isiniz flört ve ona ilgileniyorsaniz ve sonra sadece devam bildirmek için. Ona çikma teklif ya da numarasini istemek için tek olmama izin ver. O utangaç ya da gergin ise onu biraz zaman alabilir, ama sonunda o fikir alirsiniz.