Online dating güvenli – dört büyük ipuçlari

Internet çesitliligi ve seçim zenginligi sunan, insanlarla tanismak için harika bir yerdir. Ancak, hazirliksiz olanlar için tehlikeli olabilir. Taniyor gizli yirtici ve dolandiricilarin kalabalik ile uyum saglar. Neyse ki, birkaç basit ipuçlarini takip ederek, kendinizi güvende tutmak ve olmasi amaçlanmistir yol kalma internet keyfini mümkün olacak.

1) Her zaman web sitesi dating e-posta otantik olup olmadigini kontrol edin.
Bazen, insanlar bunlari bilgi vermek için almak için için kayit oldugunuz web sitesinin yöneticileri taklit olacak. Her zaman belirli bir web sitesinin “yardim” bölümüne bakin. Birçok web sitesi, dogrudan sizinle irtibata olmayacagini söyleyecektir. Digerleri e-posta yoluyla sifre soracaktir asla söylüyorlar. Bu ve bir e-posta idari ekibinden oldugunu iddia eden size gelir biliyorsaniz, bir sahte oldugunu bilir. Hemen bu rapor.

2) internet üzerinden para göndermeyin.
Insanlar yurt disina para gönderme içine bu dating ajanslari, büyüleyici kurban kullanirken degil mi birinin oldugunu iddia bilinmektedir. Bu internet üzerinden para göndermek için hiçbir zaman kisisel bir kural olun. Eger birine para göndermek için varsa, bunlari birkaç kez bir araya geldi ve onlar söylüyorlar kim oldugunu biliyorum emin olun.

3) fotograf olmayan insanlarin dikkat
Bu sahte bir profil olusturmak için çok kolay, ama sahte resimler zordur. Güven iyi insanlar insanlarin çesitli yerlerde çesitli kendilerini birçok resim ile olanlardir. Aktif facebook hesabi olan kisiler de otantik olmasi olasiligi daha yüksektir.

Ilk kez birisi toplanti zaman 4) dikkatli olun.
Eger birini karsilamak için gitmek ilk kez, güvenli kalmak için çok önemlidir. Deneyin ve onlar söylüyorlar kim oldugundan emin olmak için telefon / web kamerasi ilk bunlari konusmak. Bir web kamerasi kullanarak esinizin gerçek oldugundan emin olmak için çok iyi bir yoldur. Tanistigimiza karar verdiginizde, bol etrafinda insanlar var halka açik bir yer seçin. Bu sekilde güvenli kalacaktir. Eger bir arkadas alin ve gidiyorsun insanlara anlatmak ve geri bekleyebilirsiniz zaman.
Eger bu basit ipuçlarini takip ederseniz Yani, güvenli bir sekilde kalma zevk gerekir.