online dating güvenlik

Hepimiz onlar online sohbet ve eve döndü hiç baska bir birey ile bulusmak için karar bir kisi hakkinda haber hikaye duydum. Online kalma söz konusu oldugunda bu olaylar anormal, ama burada online kalma deneyimi eglenceli ve güvenli oldugundan emin olmak için birkaç ipucu.

Sizin içgüdü güven emin olun. Eger bir sey dogru diger kisi hakkinda olmayabilir bir bagirsak duygu varsa, içgüdüsü ile sopa. Her zaman sohbet kim rahat duygu olmalidir. Birisi kötü niyetli ise, hemen onlari engellemek. Bakmaya diger kisisel reklamlari bol vardir, bu yüzden zaman ayirin ve onlari iyi bir sayi görüntüleyin.

Bir tarih kabul önce, mümkün oldugu kadar bildiginizden emin olun. Kisisel reklamlari içinde telefon numarasi veya e-posta adresini yayinlamak asla. Ayrica, ev saglamak veya tanismadim kimseye adresi çalismaz. Kendinizi bir sey ikna izin vermeyin … Eger sorumlu teksin!

Birini tanimak için zaman ayirin … kostu hissetmiyorum. Tanistigimiza hazir olana kadar bir hasta kisi beklemek için mutlu olacak. Birbirimizi tanimak için bir tarih düzenlenmesi önce bir süre telefonda sohbet.

Bu gerçek tarih gelince, akilda tutulmasi gereken birkaç sey vardir. Her zaman iyi bilinen ve size uygun olan halka açik bir yerde bir araya geldiler. Bir gidiyorsun arkadasi ve kim bulusuyor söylemek isteyeceksiniz. Her zaman bir tarihte bir cep telefonu tasimak ve mümkünse, her seyin yolunda oldugunu teyit etmek için tarih boyunca arkadasinizin telefon.

Uygundur ögle, karsilamak için deneyin, ve bir zaman siniri vardir. Kendi seyahat düzenlemeleri yapmak. Ilk günü eve kabul veya adres göstermez. Bir ‘çikis’ noktasi var ki bir süre için güncel tutun. Eger rahatsiz hissediyorsaniz, bu sekilde, kibarca birakabilirsiniz.